Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csípőmről a hájat hogyan...

A csípőmről a hájat hogyan tüntessem el? Valamint mi a neve ennek az alaknak? Azt mondják általában ismerőseim, hogy homokóra, de szerintem alul túl széles vagyok ahhoz. (+kép)

Figyelt kérdés

[link]


A csípőm tiszta háj, hiába diétázok nem megy le. Futok is.


2011. júl. 17. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább körte alkat :)
2011. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd tovább a diétát és a mozgást, ne add fel! A combod pl. már tök szép szerintem. A felesleg többnyire onnan megy le utoljára, ahol a legtöbb van, szóval kitartás!
2011. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nincs baj az alakoddal...

De ha mégis úgy gondolod, hogy van akkor két dolgot javasolok amit feltétlen bírálj felül:

- biztosan rendben van az a diéta?

- biztos vagy benne, hogy eleget futsz?

2011. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A diétám zöldségekre és fehérjére épül. 4km-t futok hetente 2-3x. Nem is nagyon változik az alakom, csak izmosodok. A combomban és a vádlimban állandó az izomláz, de a csípőmről nem megy le semmi.:(
2011. júl. 17. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Csak ismétlem önmagam, bár egy kicsit másként:

- biztos, hogy ideális a bevitt kcal mennyiség?

- biztos vagy benne, hogy heti 2-3x4km elég? Eleve itt a gond, mi az, hogy 2 vagy 3? Ez nem terv kisasszony!

2011. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Annál többet nem tudok futni!:D A bevitt kalória pedig 1300 körül van.

Van, hogy csak kétszer tudok elmenni egy héten.

2011. júl. 17. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Na, most aztán ne haragudj meg, de ezt már nem tudom kihagyni:

- biztosan csak 1300kcalt viszel be? Nyakadat mered rá tenni? 1000000000%? Én nem bíznék ennyire magamba, ezt nagyon alábecsülted. Ha tényleg csak 1300kcalt vinnél be régen nem ezen gondolkodnál, hogy miért nem tűnik el a csípődről a háj.


2-3x4km akkor is baromi kevés, kifogások helyett, inkább időt keress, hogy minél többet tudj mozogni. Pl most is van időd, gépezni :D

2011. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Persze van neve, hájas alkat. Diétázni kell normálisan, nem csak a kalória számít.
2011. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azigen. köszi.
2011. júl. 17. 11:02
 10/11 Loach ***** válasza:
100%
Sétálj sokat! A sok alatt azt értem, hogy legalább napi 10-15km-t, ha teheted még többet. Esetleg használj botokat (nordic walking), ha kitartó vagy, és tényleg minden nap mész ennyit, akkor egy hónap alatt garantáltan veszítesz egy méretet, és mindezt úgy hogy még csak különlegesen fogyókúráznod sem kell. Időben ez kb 3-4 óra, ha gyors vagy, akkor 2-3. Nekem bevált. /reggelire mindig kenyeret ettem általában vmi tengeri dologgal- kagyló, tintahal, tonhal - ebédre amit megkívántam (vmi meleget) vacsorára pedig gyümölcsöt/ 20 nap alatt sikerült 2 nadrágméretet ledolgozni derekamról, igaz én 25-45km-t mentem naponta.
2011. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!