Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál általában?

Titeket mi motivál általában?

Figyelt kérdés
Bármilyen sport.. én már 10 éve sportolok, kiváncsi vagyok titeket mi inspirál a nehéz időszakokban. Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 20. 20:19
 1/10 dirtboy ***** válasza:
/testépítés/ én csak simán izmos akarok lenni nem egy átlagos kinézetű ember, ennyi motivál igaz én még csak 3 éve edzek de amíg ez nem változik van hajtás előre 21/F
2011. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem akarok átlagos lenni! jobb akarok lenni mint mások, jobb akarok lenni mint azok a személyek akiket rühellek. sikeres és boldog akarok lenni ezért szenvedni kell.

mer persze hiú vagyok és tetszeni akarok magamnak, egészséges és erős akarok lenni. valami ilyesmi...

2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy hogy akarok kinézni, az edzőteremben meg arra, hogy minden ismétlés számít. És motiváló videókat nézek, mind pl:


http://www.youtube.com/watch?v=1CSM_E7HTv4


De egy masterpiece pózolás is k*rvára tud motiválni:


http://www.youtube.com/watch?v=CDdttbrFXo0&feature=related

2011. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TOMAtm ***** válasza:
engem saját magam motivál.meg az h félreállnak a pasik előlem,a csajok meg megnéznek(nyáron általában).
2011. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WBTBWB ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=jnqpYKx8Fvk&feature=related


Én hosszútávfutó vagyok, de a hosszútávú triatlon (IronMan)érdekel leginkább, így asszem ez a videó mindent elmond a versenyről. Tudom, hogy egyszer nekem is ott kell lennem a Hawaii világbajnokságon, és addig még több évtizednyi könyörtelen edzésmunka és szenvedés vár rám. De leszarom, mert kemény vagyok b*zmeg, és akkor is megcsinálom :D

2011. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
/A bunkó ezt mindig linkeli, nagyon állat. :D/ Engem az motivál, hogy csak egy választásom van. Csinálom, amíg bele nem pusztulok, ennyi!! :D
2011. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezaz! Ezt mán szeretem :D
2011. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is futó vagyok és mostanság elég rosszul megy... de járok edzésekre és 4. éve sosem álltam ki azért mert nem birtam vagy nem akartam vagy bármi más miatt. ha valami nem megy, mindig csak azt mondom, h lehet nem én vagyok a leggyorsabb, de legalább sosem adom fel:) persze törekszem, h jobban menjen
2011. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!