Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még ebben az évben elkezdenék...

Még ebben az évben elkezdenék szedni brutal anadrolt lehet szedni brutal cre atp-vel illetve volumass 35 professionalal? és van e olyan mellékhatása esetleg, hogy az anadroltól jobban szőrösödök e? -Már így is az vagyok persze természetesen lettem az

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
volumassnak van szőrösítő hatása...bal vállra hoz 2-4 centit. anadrol az állra hoz de nem sokat és ha abbahagyod kihullik.
2011. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos ezt a szőrösítő dolgot csak azért kérdeztem mert egy haverom mondta.Ezért kérdeztem itt mert eddig jó dolgokat mondtak.Most a válaszod nem tűnik túl komolynak.Lehet kissé buta volt a kérdés ezen része de mivel nem értek hozzá és érdekel ezért szeretnék rendes válasz.
2011. júl. 24. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
komolyan mondtam.
2011. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Bárcsak lenne pénzem tápkiegre...
2011. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A három nem üti egymást. A szőrösödés meg hülyeség!!
2011. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!