Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Animal pak, Jumbo pak vagy...

Animal pak, Jumbo pak vagy Monster pak?

Figyelt kérdés
Melyik "edzőcsomagot válasszam? Ha van hasonló kaliberű más termék azt is leírhatod! Köszönöm!
2011. júl. 25. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Multi Pro Pak
2011. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem értem miért akar mindenki scitec-et venni?! inkább a sustanon pakot válaszd!
2011. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Te régen a danabolt favorizáltad. Mi lett veled?
2011. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát ha direkt eközül a 3 közül kéne választani, akkor a jumbót venném, bár árát nem tudom... A monster nekem magas vérnyomásúnak nem lenne jó, és nem is lenne jó folyamatosan szedni... Animált meg még nem néztem, szóval...
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

menj már te debilk@csög a fa@szba! köszi mindenkinek...

multi pro p.csa,normális pak kell,amibe van extra is.

természetesen már megszoktam hogy p.cs vagy,és azt se tudod hogy az animal nem scitec...hány féle koxot ismersz? :)

2011. júl. 25. 11:15
 6/21 anonim ***** válasza:

lehet hogy jobban értek hozzá mint te! tudom hogy az animal nem scitec, de a jumbo, monster, multi pro az. az animallal semmi bajom nincs, kicsit drága de jó cucc.

én meg már továbbfejlődtem a danabol szintről, mostmár sustanont használok!

2011. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

azt kétlem hogy jobban értenél,de ha úgy van az se baj!

akkor szerinted az animal.

mi a g.ciér nem tudod egyből ezt írni. köszi!

2011. júl. 25. 11:28
 8/21 anonim ***** válasza:
igazad van:D akkor én az animal-ra szavazok ezek közül. bocs, csak felháborít ez a scitec-mánia:@
2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

csak vitamint használok tőlük. Te csak ne háborodj fel mikor mindenhol a kox mániáddal szembesülünk! :)

én se szeretem már a szájteket de vitaminban nem nagyon lehet lekörözni. proteint,NO-fokozót,kreatint,vitargót,tribulust már rég' nem ott veszek..

de ha láttátok a shop.builder videót az azért elég durva,

napi 150!!! csomag megy ki,ebből 90%szájtek...asszem ez az ország (testépítés)már meg van pecsételve. nem lehet labdába rúgni mellette ilyen szintű reklám és bunny igéző szavai mellett.

én bodybuildingbolt.hu ról vásárolok.

de f@sz se magyaráz neked...mi elvileg utáljuk egymást mint a sz@rt. menj a p1csába...k.csög! :))))

2011. júl. 25. 11:39
 10/21 clint ***** válasza:
Animal pak mindenképp a három közül, de ha még biztosabbat akarsz akkor a muscletech vitakic-jét ajánlom. A scitec-kel annyi bajom van, hogy magyar márka létére képes drágábban adni a termékeit, mint a világmárkák.
2011. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!