Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számít az egy edzéstervnél,...

Számít az egy edzéstervnél, hogy minden nap ugyanabban az időpontban végezzük el?

Figyelt kérdés
Fel akarok állítani egy has és fenékformáló edzést [ha netán tudtok ilyet, mondjuk videó, lehet linkelni] és szeretném tudni, hogy muszáj minden nap ugyanabban az időpontban elvégezni[pl. 18:30-19:30-ig]? [Hallottam és nem tudom, hogy igaz-e]
2011. júl. 25. 17:50
 2/4 dirtboy ***** válasza:
nem számít pár óra eltérés,de hogy ne keljen mindig számolgatni hogy mikor is egyél ezért jó ha mindig ugyanakkor kezdesz edzeni és akkor mindig ugyan akkor kell enni
2011. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves első válaszoló!

Mindet megcsinálod egy-egy alkalommal?

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

első válaszoló vagyok!

Fokozatosan kezdtem..először megcsináltam a 8 perces gyakorlatot hasra,mikor már ment beiktattam a 8 perces edzés combra...és mikor már ez is ment,akkor abíró icásat is :) nem könnyű...de kénytelen voltam és vagyok is magmmal valamit kezdeni..

2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!