Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni gördeszkázni a kerékpárhoz, görkorihoz képest?

Figyelt kérdés
Nem extra trükkökre gondolok, hanem csak hogy tudjak vele menni az utcán biztonságosan.
2011. júl. 26. 21:07
 1/6 anonim válasza:
Deszkatol fugg.egyebkent szerintem nem kulonosebben nehez,bar nem igazan tudom a biciklihez vagy a gorkorihoz hasonlitani mert egesz mas.
2011. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A deszka kerekeitől függ meg a felfüggesztéstől?
2011. júl. 26. 22:27
 3/6 anonim válasza:
100%
Felfuggesztes?ize,en nem vagyok egy nagy deszkaszakerto... :) en csak arra utaltam,h en hajdanan ugy kaptam gordeszkat h megkerestuk a leheto legolcsobbat.ezzel ugy lehet csak kanyarodni h nagyon megemeled egyik oldalt,tehat 2 kerek mar a levegoben van.ehhez kepest kiprobaltam a Decatlonban egy 10000res deszkat,azon kicsit megdontod a labad es maris kanyarodik.annyi a kulonbseg a 2 deszka kozott h a 10000res magasabb volt es ha raalsz erezhetoen konnyen tudod billegtetni,maga a lap amin allsz elbillentheto a kerekek megemelkedese nelkul is.ellenben ezzel a dragabb deszkaval nehezebb azt csinalni h lenyomod a hatuljat h csak a 2 hatso kereken gurulj mivel magasabb,szoval kicsit instabilabbnak tunik amikor a hatuljara lepsz.de egyebkent konnyebb menni vele.szovalj mikor vasarolsz allj ra,aztan majd erzed melyikkel konnyebb menni
2011. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, körülbelül erre gondoltam, meg persze, hogy mennyire simán gurul.
2011. júl. 27. 01:06
 5/6 A kérdező kommentje:
És te például estél el vele amíg tanultad? Ilyen nagy hanyatt tanyálásra gondolok. :) Csak úgy sima gurulás közben, tehát nem ugratásnál, ilyesminél.
2011. júl. 27. 01:09
 6/6 anonim válasza:
:) En meg sose estem el vele.olyan mar volt h gurulas kozben szembe jott egy bukkano amire nem ment fel csak ugy a deszka hanem megallt,en meg ledoltem elore,de siman allva lehetett maradni,csak futottam par lepest :)
2011. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!