Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az internetes, élő fogadás...

Az internetes, élő fogadás (Unibet, Bet365 stb. ) tényleg ennyire egyszerű lenne?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy ha meccs közben élőben fogadok, (ami ugyebár sokkal esélyesebb és biztosabb, mint mérkőzés előtt tippmixen) akkor max limit nélkül tehetek meg egy meccset, nem kell belőle adóznom, és napokon belül vagy kézhez kapom, vagy ráíratják a számlámra? Csak mert ez nekem kicsit túl szép, hogy igaz legyen.

Hiszen gondolj bele: adott egy teniszmeccs pl., az egyik játékos megnyeri az 1.settet és a 2.ban is break előnyben van, ilyenkor is az odds rá van, hogy 1.05-1.15 (KB.). Na most egy klikk és többet kereshetek ugyebár 100rugóval, mint egy szorgalmasan dolgozó munkás ember.

Akkor miért nem teszi ezt mindenki? :/ Nekem ez még mindig elképzelhetetlen, zsákutcába pedig nem szeretnék futni.

Akinek bármilyen tapasztalata van ilyen téren, vagy tudja ennek az egésznek a menetét, az legyen oly szíves informálni, köszönöm előre is! :) És bocsi, hogy hosszúra sikerült, de ezt másképpen nem tudtam. :)


2011. júl. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A teniszt nem szeretem, így ebben nem tudok segíteni.

Viszont ha pl focit nézed, nem ritkaság, hogy a hosszabbításban szerzi meg valaki a győzelmet, és nem egy példa volt már arra, hogy ez hátrányból történt.

A túl egyértelmű meccseket meg lezárják időben, hogy ne lehessen rá fogadni.


Tegyük fel beszállsz 100ezer Ft-tal. Ha 20-szor fogadsz 1,05 tétre, akkor kapsz hozzá még egy 100ast. Ehhez az kell, hogy zsinórban 20x nyerj, ha 20 fogadásból csak egyszer is nem jön a papírforma, már buktál.


De ha bejön, természetesen fizetnek. (helyes adatokkal regisztrálj, mert kifizetéskor előfordulhat hogy leellenőrzik)

Sok sikert!

2011. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igen! A fociban nagyon alacsony a szorzó ha vezet a hazai, és esélyesebb csapat, asszem a CSZKA-ra volt 1,01es szorzó, pedig még majd' 40perc hátra volt a meccsből :O Szóval ezt okosan is kell mert az ilyen bármikor elúszhat. Bár focit szoktam a legtöbbet nézni, mégis arra fogadnék őszintén szólva a legkevésbé. Köszi a választ! :)
2011. júl. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!