Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eddig még soha nem "gyúrtam"...

Eddig még soha nem "gyúrtam" de mivel nem vagyok túl izmos el kéne kezdenem. 15 éves vagyok most kezdtem el nőni. Ha elkezdek súlyzózni akkor árthat nekem vaklamit? Mekkora súlyokkal kezdjek? És hogy?

Figyelt kérdés
15/f ha számít valamit 49 kiló vagyok
2009. ápr. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Innen indulj el.

2009. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia ártani nem fog!de viszont jó ha keresel valakit akivel járni tudsz a terembe úgy nem olyan unalmas és tudtok segíteni egymásnak!és ne eröltesd meg magad első alkalmakkor ne félj senki nem fog kinevetni hogy kis sulyokkal súlyzózol senki nem kezdi a fekvenyomást 100 kilóval!a tapasztalat szerint szívesen segitenek az ott lévők ,hogy melyik gyakorlatot hogy kell helyesen elvégezni,még egy jó tanács vigyél folyadékot és egy törölközőt amit magad alá teríthetsz!sok kitartást és jó Gyúrást :)
2009. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hali

nem az a fontos hogy mennyi súllyal kezdessz hanem az hogy ezzel tudj minimum 5 -ször nyomni 5 sorozaton keresztül,,,a sorozatok között hasra,hátra,lábra eddz és ebben kb 10szer nyomj 5 sorozatban,,,,az hogy nősz nem zárja ki az eddzést de Kálciumot kell rendesen bevinni a szervezetedbe pl pezsgőtabletta formájában,,ez fontos:)

jó eddzést

2009. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem koxolsz nem lesz bajod, ha igen megállsz a növésben
2009. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!