Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI a véleményetek a tömegnövel...

MI a véleményetek a tömegnövelőkröl? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok (185 magas és 76 kg) és szeretnék jobban kinézni, és konditerembe járni h izmosabb legyek, de ahoz h izmosabb legyek kellene hogy legyen mit eldolgozni, izommá alakítani, de hízni nem tudok akár mennyi csokit eszek, vagy akár mit. Ezért gondoltam, hogy tömegnövelőt, táplálékkiegészítőt fogok szedni, de nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, tudnátok segíteni, hogy milyet vegyek?
2009. ápr. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél többet, a tömegnövelőtől ne várj csodát. Legalább 6x kell naponta kajálni, és nem csokit...

Szerintem érdemes lenne ha megnéznél egy alapismereteket. mondjuk a body.builder.hu -n

2009. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a tesztoszteron.hu-n. Az alapismereteket nem lehet itt leírni, és elmagyarázni, viszont anélkül meg ne vegyél semmit, ha jót akarsz magadnak. Mindenképp rágd át magadat, a fogalmakon, hogy táplálék, kalória, zsírégetés, tömegelés, diéta etc..Ezek nélkül ne fogj hozzá, marha nagy kárt okozhatsz magadnak.
2009. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én tömegnövelőm: sima fehérje, darált zabpehely, lenmagolaj, glutamin. Mennyiséget nem mondok mert ez az én súlyomhoz van belőve.

Szuóval body.builder.hu edző válaszol->alapismeretek

2009. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!