Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 177 cm vagyok és 70 kg 19/f....

177 cm vagyok és 70 kg 19/f. Így megéri e táplálékkiegészítőket szedni?

Figyelt kérdés
Viszonylag szálkás vagyok, van rajtam némi fölösleg, de elég kevés. Most kezdtem a súlyemelést 1 hónapja, azelöt küzdősportot űztem, és fél évet otthon edzettem kis súlyokkal. Szerintetek érdemes táplálékkiegészítőkhőz nyúlnom? Azt hallottam sok zsír jön fel velük, amit utána lekell dolgozni és izomveszteséggel jár... De mivel tömegnövelés a célom talaán mégiscsak ez kéne,?
2011. aug. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön fel zsír ha eleget keménykedsz.
2011. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zsír a tömegnövelés alatt az étrend miatt jön fel, nem a kiegektől. Ugyanúgy kaja, nem varázsszer. Edzés után egy gyors ch+tejsavó turmix alap.
2011. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"táplálékkiegészítőkhöz nyúlnom",nem nem érdemes,és húst se egyél mert károsabb,mint a kox.
2011. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves előző inkább az árával vannak gondjaim...
2011. aug. 3. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az a ch?:o
2011. aug. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!