Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem fogok megállni a növésbe?

Nem fogok megállni a növésbe?

Figyelt kérdés
Kb 6-7hónapja gyúrok mostanában inkább fegyencedzést csinálom sokat húzódzkodom meg fekvőzök. Egyik haverommal szoktam eddig súlyzósokat csináltunk ő még most is csinálgatja de ő is fekvőzik is. Mondta hogy majd szerez fehérjét. Én valahol azt hallottam hogy a testépítők arra törekednek ezzel a tápanyag bevitellel hogy az izmaikba menjenek. De ugye a csontoknak szükségük van a fehérjére. Így is alacsony vagyok 15éves 166cm 52kg. Nem fogok megállni a növésbe biztos?
2011. aug. 4. 00:44
 1/4 anonim válasza:
De, meg fogsz állni, mint szegény Vörös Zoli is, aki csak 184 centire nőtt... [link]
2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megállni, ez egy igen népszerű tévhit....
2011. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nepszeru tevhit?

mi a rak mar megint? kajalastol es edzestol hol, mi allna meg? csontoknak azert elsosorban nem feherjere van szukseguk.

egyebkent Kerdezo, haverod milyen feherjet szerez? elkap egy csirket? vagy ha varosi akkor galambot?

2011. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Golfozzál inkább, attól nem fogsz.
2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!