Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Marosvásárhelyen lakom,...

Marosvásárhelyen lakom, milyen táncra járhatnék ott? Modern táncra gondolok.

Figyelt kérdés
4 évet jártam versenytáncra... tehát: tangó, cha-cha-cha, keringő, meg ilyeneket oktattak. Most ismét szeretnék táncra járni, mert hiányzik a sok mozgás,csak nem ebben a műfajban szeretném újra kezdeni. Modern táncra gondolok /nem break dance-re, mert szerintem az nekem nem menne/, valamire amit egy buliban is felmutathatok... Igaz vannak tutoriálok az interneten, de az ember úgy van vele, hogy ha van kedve csinálja, vagy az első pár pecben csinálja, s azután megunja, s többet nem mozog... Utánanéztem az interneten, de semmi, meg nézegettem itt-ott, ahol gondoltam, hogy tarthatnak, de mindent én sem tudhatok...
2011. aug. 11. 16:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az a Clubul Copiilor :).. Vagy mi ..
2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!