Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hasonló szintű fizikum...

Egy hasonló szintű fizikum mennyire számít nehezen elérhetőnek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg vékony testalkatú vagyok. Mindenképpen kell hozzá súlyzós edzés, vagy elegendő saját testsúllyal edzeni?


2011. aug. 11. 21:39
 1/4 cynic ***** válasza:
kell hozzá, egyébként nem tudom, genetikádtól függ. nincs nagy izomzata, de nagyon szálkás.
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Láttam a srác edzését a jutúbon,amikor erre a filmre edzett.

Keress rá.

Főleg kettlebellezett,de csinált saját súllyal gyakorlatokat és konditermi edzést is súlyzóval.

De jobb ha tudod,hogy hiába az edzés,ez főleg a profi étrendjén múlik.

Pláne,hogy elég rövid idő alatt érte ezt el.

2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz.

úgy általánosságban, néhány év alatt, aki tud edzeni csak el tud érni ilyen izomzatot meg alacsony testzsírt, hát nehogy már ne. azt mondom, ha valaki nekikezd, 2 év alatt fiatalon, jó kajával és tényleg olyan edzéssel, hogy arra később is büszke legyen, biztos lehet hozni ezt! pláne írták, nincs nagy izomzata, csak szálkás.

2011. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!