Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reklámoznak mindenféle teljesi...

Reklámoznak mindenféle teljesitmény noveloket, ez tényleghasznál? Ha igen melyek termék az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 22:57
1 2
 1/17 Offthewall ***** válasza:
1. Milyen sportágat űzöl? 2. Tehát izomtömeget szeretnél növelni, mert pl. birkózó, testépítő, strongman stb. vagy, vagy pl. később fáradni el aerobban(mert pl. focizol)? nem mindegy. Ha valami másra gondoltál, fejtsd ki. Esetleg 1 kis + energia kell sportolás előtt? Írd le kicsit jobban mi kellene és ajánlunk rá valamit ami működik is hozzátenném a normális gyártóktól való sportitalok tápkiegek multivitaminok stb. stb. mind működnek ha jól csinálod amit csinálsz és a KAJÁD RENDBEN VAN. ezek nem szteroidok, tehát nem csodaszerek, cserébe marad májad, veséd, szív-és-érrendszered, sőt libidód is. Azokkal viszont a könnyebb utat választod.
2011. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen másra gondol xDD
2011. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát én ilyen amator strongman lennék!DE SZIGORUAN NATURON!!!!vettem tribulus maximust de valahogy nemérzem,h novelné a teljesitményemet!!!
2011. aug. 13. 14:53
 4/17 Offthewall ***** válasza:

hát ha a tribulus magába nem hat ajánlanám a Brutal Anadrol nevű tesztofokozóját( [link] vagy a Scitec D-test nevű növekedési hormon és teszto serkentőjét. Ezek nem szteroidok hanem gyógynövények kivonatai a saját natur termelésedet serkentik, nem kívülről juttatják be a tesztót mint pl. a szteroidok. Teljesen ártalmatlan, szexuális teljesítményt, memóriát javítja, csak fejfájást okozhat néha,ez natural cuccnak számít. Viszont nyilván jóval kisebb hatás mint a szteroidé. Valamint miután strongmanben nem számít az alak, testzsír stb. én szinte folyamatosan tömeg(növel)nék a helyedben. ld. Fekete Laci :D Ha nem tudod az étrendedből biztosítani a stabil súly és izomtömeg növekedést, akkor választ6sz 1 tömegnövelőt, pl. Volumass, Brutal Gainer, Myomax, Up your mass, stb.

ami viszont igazán hasznos cucc szerintem a kreatin. A monohidrát a legolcsóbb kezdésnek remek,, de próbálkozhatsz pl. kreatin-foszfáttal is. alapvető dolog még a megadózisú multivitamin, pl. Jumbo Pak. Ja és a tribulust nem 1 hétig kell alkalmazni, meg hát csak 25-30 éves kortól van értelme ha alatta vagy normális, hogy nem hat.

2011. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Offthewall ***** válasza:
utolsó vagyok az lemaradt, hogy az én kedvenc teljesítménynövelőm a csirkemell, mert az finom is :D
2011. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
koszonom a bo és éerteles válszt!!!megfogadom a tanácsod!(mellesleg megjegyzem calahogy én a bio tech cucok melett vagyok)amugy 24vagyok!!ha ilyen hozzáérto vagy porcerositot is tudnál ajánlani??
2011. aug. 16. 19:38
 7/17 Offthewall ***** válasza:

szia! bocsi, hogy 4 napot vártam a viszontválasszal, nem vettem észre ezt a kérdést azóta. Hát, ha eddig semmi panaszod nincs az izületekre, akkor a vitamin mellett mehet pl. cápaporc, és esetleg 1 Joint-X az utóbbit elég kúraszerűen kb. 2-3 hónapig nyomni a leírás szerinti adagolással, mert az izületeknek ilyen lassú az anyagcseréje, hogy betölts 1-2 oltalmazó anyagot :D. Ha már van probléma, akkor viszont Arthroxon szedését ajánlom serényen. Persze nézhetsz Biotechest is, bár tőlük még semmit nem próbáltam csak az Isotonic Drinket, meg krea-monohidrátot. Viszont ami náluk erősségben, árban hasonlónak tünik az az Arthro Guard Gold, ennek a szedéséről ezt találtam:

Ha nagy a gond akkor napi 2x3 tabi, ha csak egy picit szeretnéd magad rendbe tenni ízületileg akkor napi 3 tabi étkezésekkel.

2011. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
koszi a választ!amugy oszintén:neked használ a teljesitményfokozo??vettél észre változást??jaj mégvalami:táp kiegészitore az van irva,h reggel ,edzés elott,edzés után és lefekvés elott!de ha én edzés után lefekszem akkor hogy oldjam meg?vagy simán kihagyok 1 adagot???
2011. aug. 22. 16:32
 9/17 Offthewall ***** válasza:

úgy veszem ki, hogy ha tömegnővelőre gondolsz, tehát fehérje és szénhidrát 1 turmixban, akkor igyad reggel, meg edzés után. Vagy hozd előrébb az edzést, vagy idd meg ennek ellenére is. Estére valóban sok szénhidrátot nem mindenki ajánl bevinni, de edzés után vissza kell tölteni a glikogén raktárakat, stb. szóval ha tudsz tőle aludni nyugodtan nyomd este(mért ne tudnál)

több időpontban nem kell, hacsak nem tudsz szilárd kajából étkezést bevinni, úgy 1 vagy 2 étkezést helyettesíthet.

nekem tényleg használnak, bár még én is amatőrnek mondanám magam de hozza az erőszintet és a súlyt is 1 doboz jumbo profi kreatinnal hozott 6 kilót pedig nem vagyok abszolút kezdő, csak jól kajáltam mellé. Na remélem segítettem valamit, a saját tapasztalatokat, meg az edzőpartnerekét, és a body.builder.hu-t felhasználva próbáltam működőképes dolgokat ajánlani. Remélem te is legalább úgy fejlődsz vele mint én(gyorsan :D) és ne feledd train hard, train natural!

2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a választ!!!!
2011. aug. 23. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!