Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x i mozgást tervezek....

Heti 5x i mozgást tervezek. Lovaglás 1x, hastánc 1x, társastánc 2x, és 1-2x kocogás esetleg bicikli. Fogyás szempontjából mennyire lehet eredményes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 15:47
 1/9 Takumi ***** válasza:
Kalóriabevitelt is csökkentsd, de amúgy jó! Bár hastáncnál, nem előnyösebb, ha 1 kicsit husisabb az illető?
2011. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lovaglás, hát attól függ, hogy min, de szerintem semennyire semelyik, főleg nem a lovas, aztán szerintem a hastánc sem annyira megerőltető, ahogy a tv-ből kivettem, társastáncra járt az egyik rokonom, nulla eredménnyel, inkább még kövérebb is lett, kocogás, hát az legyen aztán intenzív, ha eredményt is akarsz

egyél rostosat, és olyat, amiben van fehérje, szénhidrát, a zsíros kajákat kerüld,


én még ajánlanék neked valami másik eddzést felsőtestre, mert ha csak futsz, attól még maradhat úszógumi a derekadon, attól függetlenül, hogy izmos combjaid lesznek


ajánlanék még heti 2x10 perc hasprést, felüléssel, és súlyzós eddzést francia rudassal, vag egykezessel, ugyancsak heti 2x10 perc, csodát fogsz tapasztalni

2011. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Takumi ***** válasza:
Ha normális a társastánc edzés, akkor már csak attól igen jó alakot lehet elérni. Nézd meg a táncosokat. A tőled telhető legtöbbet add bele amit csinálsz és meglesz az eredménye.
2011. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Glissade* ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:52

Khm... csak épp azt elfelejtetted mondani, hogy a társastáncosoknak (már aki komolyaban csinálja) van heti 2-3x táncgimnasztika vagy bármilyen erőnléti edzésük is:D


A Hastáncnál sajnos még mindig él ez a "duci vagyok kultusz", de már nem huzom fel magamat rajta, nem érdekel!

Higgye csak mindenki azt, hogy hájrázásból áll.

Jó dolog a tánc, fogyhatsz is tőle, de önmagában csak a táncot fogyás céllal csinálni édes kevés! (Hiszen a táncnak nem a fogyás az elsődleges célja)


A lovaglásról nem tudok nyilatkozni.


A futás valoban hatásos lehet(kiegészítőként)...

Már csak az a gond, hogy ezek közül mindegyik aerob mozgás (kivéve a sprintelés, de gondolom nem azt fogod csinálni).

Ha ugyanannyit esszel mint eddig, akkor nyilván fogyni fogsz valamennyit a mozgás miatt, (mivel kalória deficitet érsz el).

Tehát ja, eredményes lesz valamennyire...

Csak épp van ennél sokkal jobb és hatékonyabb módszer is a fogyásra!

2011. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Takumi ***** válasza:

Kimondta hogy hájrázás??


http://www.youtube.com/watch?v=LpcQoZAjQdg


SZevasz....

2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
02.13 as és mi az szerinted?
2011. aug. 16. 16:01
 7/9 *Glissade* ***** válasza:

"Bár hastáncnál, nem előnyösebb, ha 1 kicsit husisabb az illető?"


TE mondtad!!!! Képzeld nem előőőnny!!!!

A tökéletes teknika, a csodás előadóképesség a jó ritmusérzék és a motiváció + dinamika ami előőny ebben a táncban.

2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *Glissade* ***** válasza:

Tudom, hogy már a füleden jön ki, de abban bizony igaza van a sok testépitőnek itt az oldalon, hogy a leghatásosabb és látványosabb eredményt a konditeremmel lehet elérni.

Méghozzá azért mert az izom energia igénye nagyobb mint a zsíré.

Több izommal, többb kalóriát égetsz (mozgás közben, és csak úgy alapból is).

Tehát, többet ehetsz anélkül hogy meghíznál:)

Bár ez nem ennyire egyszerű... de a lényege ez.

2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Takumi ***** válasza:

Méghozzá azért mert az izom energia igénye nagyobb mint a zsíré.

A zsír az raktározott tápanyag. Innentől nincs miről beszélni. Nem megy sehová nem kell neki tápanyag. Ha tudsz járj el eddzőterembe, vagy a társastáncot csináld komolyan(heti több x).

2011. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!