Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tej érzékeny vagyok használ...

Ha tej érzékeny vagyok használhatok Scitec 100% whey protein-t? Ha nem mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosan hogy tej érzékeny vagyok e, csak néha lépek a tejjel reakcióba...
2011. aug. 15. 22:29
 1/5 anonim válasza:

"Csak néha lépek a tejjel reakcióba" :D


Mitől hiszed azt, hogy tej érzékeny vagy? Az ilyenek általában már kis korban kiderülnek. Tünetek?

2011. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy 1 adagos tasakot bármilyen tejsavó proteines termékből, aztán kiderül, hogy bírja-e a gyomrod ;)
2011. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát onnan gondolom, hogy néha hasmenésem van tőle..és nem a házi tejtől. Ha pedig sokat iszom és nincs tőle hasmenésem másnap úgy ébredek, hogy felvagyok puffadva és ha megnyomkodom a hasam furcsa hangokat ad ki.. RÉgen liter számra ittam/ettem tejtermékeket és akkor semmi bajom nemvolt még tőlük ez most kezdődött el kb 2 éve.
2011. aug. 16. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
az izolátum a laktózmentes.
2011. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem a laktózra vagyok érzékeny hanem a tejre...mert a tejsavó proteintől másnak felpufadtt a hasam..:S
2011. aug. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!