Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hete futópadozok, napi...

Egy hete futópadozok, napi 2km fél óra alatt mindennap, kifulladásig ab king pro, adiponox tabletta és persze kevesebb kaja és sok folyadék. Lesz belőlem így vmi?

Figyelt kérdés
Kislányom születése után nem akarnak azok a kilók lemenni, most nagyon elhatároztam, mert 24 évesen ne legyek már 80 kiló!!
2011. aug. 16. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogyás elsősorban az étkezésen múlik. Persze jó, ha mozogsz mellette.
2011. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 km/h-val futópadozol? Az inkább lassú sétapadozás. Ha csak ennyit bírsz, akkor ott nagy gondok vannak. Kaja rendbetétele nem annyi, hogy kevesebbet eszel. Ab king pro-t meg nyomhatod amennyit akarod, attól nem fogsz fogyni.
2011. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt te miből gondolod ezt a 4km/h-t?! szinte végig a 6oson és 8ason futok.a 4es a pihenő, mikor már összeakarok esni.

bocsánatot kérek, nem részleteztem eléggé, h azért nem vagyok túl buta a kajákhoz, nem csak kevesebbet eszek, hanem sok zöldséget, gyümölcsöt, meg persze nincs kenyér stbstb... ezeket biztos te is ismered.

csak tudod lehet azért nincs rendbe vmi, mert ha elolvastad volna rendesen amit írtam, akkor tudnád h 80 kilóval ezt a teljeseítményt nekem tartani igen nagy kihívás és igenis h ügyesnek tartom magam.

tényleg nem fogok fogyni az abkingprotól? nem mondod. csak abban reménykedek h kicsit le tudom dolgozni vmennyire a lógó hasamat, tudod, mert szültem és sajnos a jó istenke engem nem bombaalakkal áldott meg.

2011. aug. 17. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"2km fél óra alatt" ----> 4km egy óra alatt----> 4km/h

Hasizom gyakorlattal nem fog lemenni a zsír, csak erősödik a zsír alatt valamennyit a hasizom. Az meg, hogy sok gyümölcsöt, zöldséget eszel még mindig nem étrend. Látom ügyes vagy, de akkor miért kérdezel, ha ennyire jól megy?

2011. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!