Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondjátok mindig, h...

Miért mondjátok mindig, h csak futással nem lehet fogyni/izmosodni?

Figyelt kérdés
Nem egy futót ismerek, aki rohadt izmos, pedig sosem súlyzózik, sőt nem is előnyös nekik a nagy felpumpált izom, de attól még izmos, h nem Swarci!!! ÉS olyat is ismerek aki 10 kilót fogyott futással, és mondta h nem változtatott az étrendjén! Akkor ez most hogy van? V valamit félreértek?
2011. aug. 19. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
énis ismerek olyan 16 éveseket, akik 170kg-t nyomnak fekve, meg biztos, hogy van mindenkinek legalább 1 ismerőse, aki 120 éves koráig élt, pedig csak sz*rt evett, és még 82 évesen is 70kg-t nyomott ki a feje fölé 1 kézzel, 56 ismétléssel.
2011. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az összes rövid táv futó egy izomállat. Mert rövidtávra ez kell...és igen van rendes kondi termi edzésük.
2011. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Aha :) Hát jó. De mivel én utálok futni nem tisztem védeni a sport hatékonyságát, tehát nem kamuzok, akiket én ismerek és futók nem kondiznak, és vékonyak is az igaz DE izmosak. Mjuk tény h hosszú táv futók, rövid távfutót egyet sem ismerek!


De azt viszont nem tudom elképzelni h ne lehetne fogyni a futástól, ez nem fér az agyamba, bár nem tagadom, lehet h éb vok a hülye!

2011. aug. 19. 22:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

helyes táplálkozás mellett. de szar táp mellett a futás izmot bont nem zsírt. hapedig izmot bontasz, az k*rvajól gátolja a zsírégetést.

de van aki genetikailag olyan...azis lehet

2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne fogyni vele ? Minden mozgásformával lehet, így természetes ezzel is.


Amúgy meg a rövidtávhoz gyors robbanékony izom kell, a hosszúhoz meg gyors, de kitartóbb, amit nagyobb izom tömeggel nem lehet kivitelezni.

2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jó de ez a rossz táplálkozás dolog is...aki sportol, tehát fut, nem nagyon tudja kikerülni h sok húst egyen, mert azzal lehet a legjobban lakni, kivéve vegák de biztos megvan nekik h mit esznek! Én amúgy úsztam, és akkor is rohadt sokat ettem, és mégsem voltam kövér!pedig mondjuk ettem pudingot is meg kakós csigát is, más kérdés, h nemcsak azt.
2011. aug. 19. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:

1. nem a hússal lehet legjobban lakni, hanem a szénhidrát dús ételekkel, de érzi a szervezeted , hogy arra van szükséged a magas fehérje miatt.

2. A futáshoz rengeteg szénhidrátra van szükség a magas fehérje mellett. Hosszabb futás - más hosszabb idejű, aktív mozgás mellett is- nem véletlenül tolnak rengeteg szénhidrátot előtte.

2011. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Az nem baj,ha valaki húst eszik,te dinka,nem attól hízol el...amúgy,futó,aki szerinted "vékony,de rohadt izmos",annak valószínű jó a kajája,és nem izmos,hanem szálkás,SP-re is mondja a sok kis tinip*csa,hogy "váá,milyen izmos a felsőteste.Pedig csak kis vékony girhes p*cs,és LÓF*SZ
2011. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most mi a f*szért küldte el..na szóval folytatom...tehát LÓF*SZ izom nincs rajta.Nem mindegy,hogy valaki vékony,szálkás,vagy ténylegesen izmos.Az izmos ember(nálam):széles váll,nagy csuklya,karok,V-alak,tehát azéé' háta is legyen,valamint a lábak sem elhanyagolhatók.Na persze SP a futókkal nem összekeverendő,az 1 kis gyomorék,csak jó példa volt gy*kérnek:)
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Na bazzeg ezt is elírtam..késő van már...gyomorékXD..akartam volt mondani: nyomorék:)
2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!