Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A stanazol, hogy hat a nagyobb...

A stanazol, hogy hat a nagyobb darab emberekre?

Figyelt kérdés

Sok ember szteroidozik. Gondoltam rá én is elkezdek 1 kúrát, de mellette edzenék rendesen ( eddig is edzettem 1 év) De jelentős változást nem értem el. Azt tudjuk, hogy a vékonyabb emberek izomzatát rendesen megnöveli, de akiken van felesleg azért? kb +20 kiló. Rájuk, hogy hat?

Leoltást nem kérek, normális válaszokat, én így döntöttem.


2011. aug. 21. 23:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hatni hat . De 5évig ne csináld mert inpotenciát okoz magyarul nem fog felállni.. Szóval csak óvatosan ! Meg ha abba hagyod össze fogsz esni .
2011. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, nem akarlak leoltani, de:

-Egy év edzés után aki koxol, azzal gondok vannak. igazából azzal is gondok vannak, akik egyáltalán koxolnak, ha nincsen versenyzői ambíciójuk, de ez mindegy.

-Ha nem fejlődsz, az a szar kaja miatt van. Ha elkezdesz koxolni, attól még nem fogsz fejlődni a szar kajától.

-Alapvető bajok vannak a tudásoddal. /lsd. a kérdés/

-Aki itt kérdez koxról, annak a koxról sincs tudása. Koxolni, hozzáértő nélkül hülyeség. Egy szteroidot nyomni önmagában hülyeség. Májvédő, és utána tesztóhelyreállító nélkül hülyeség. (bár lehet, hogy ez a stanához pont nem kell, nem vagyok otthon kox témában)


Valóban, nem tudtam válaszolni a kérdésedre, de egyrészt hülyeség, másrészt elszomorító, hogy miért akarnak emberek koxolni. Tudom, könnyebb út, de az akaratgyengeség tanúbizonysága.

2011. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj, hogy lejárok terembe heti 4 szer, kaját betartom, hellyel közel. Csak 1 kúrát akarok végigcsinálni, hogy megdobjon. Nem akarom tovább csinálni. Azért 2 év alatt fekve nyomásban elértem 80kg-t és ott szenvedek egyszerűen nem megyek feljebb, kajának van köze hozzá, de azért csak kellene fejlődni. Úgy akarom csinálni, hogy mellette normálisan edzek ugyanúgy, mert nekem nem izom a fontosabb hanem az erő, de csak stagnálok. Mindent rendesen csinálok, nincs elrontva semmi, ugyanúgy bicepsz, tricepsznél is megálltam, egyedül a vállam fejlődig meg a hátam, mármint teherbírásban.

De nagyobb darab vagyok, nem vagyok annyira dagadt, de van felesleg, ezért érdekelne, hogy tudjam rám hogy hatna.

2011. aug. 22. 01:12
 4/11 A kérdező kommentje:
1 év alatt*
2011. aug. 22. 01:21
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

1 év után még csak 80 kilónál jársz??!?

Az nagyon gyenge.

Én 2 hónapja kezdtem és már 90-el szériázok.

Cuccok nélkül!

2011. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jólvan szerinted érdekel, hogy te hol tartasz? inkább válaszolnál a kérdésre.
2011. aug. 22. 11:54
 7/11 Offthewall ***** válasza:

1. keveset eszel, az erő a tömeggel jön igazán.

2. iktass be új lökést az edzésedbe pl.magas ismétlés szám,vetkőző sorozatok, bukás után még erőltetett ismétlések segítővel, stb. aztán ha pl. a sima fekvenyomáson akarsz javítani, csináld még ezek mellé a fekvenyomást 1 kezesekkel, döntött padon, negatív padon... + ha van a teremben valami komolyabb személyi edző, versenyző stb. biztos szívesen ad tippet. Aztán én a helyedben inkább kreatin kúrára költenék, esetleg 1 monster 100, meg RENDES KAJÁRA, anélkül a szteroid se használ semmit. Egyébként kúra után csökkenni fog az erőszint, hiszed nem hiszed.

2011. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 oyeacch ***** válasza:
Ha elkezdesz koxolni, 1 év után, akkor onnan nincs tovább naturálban. nem fogsz fejlődni. Akaratgyenge vagy, ha elkezded, akkor biztos lehetsz benne, hogy neked nem való ez a sport. 1 év után kreatint lehet elkezdeni, nem koxot. De te fogod elbaszni nem én. Szóval csak csináld. Majd ha véreset hugyozol, akkor gondolj rám. Csá.
2011. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 °:Amigo:° ***** válasza:

"kaját betartom, hellyel közel."

...számomra ez azt jelenti, hogy szarul kajálsz.

(hellyel-közzel az szar)


Stanozol nem való semmire egymagában, csajok szokták használni hogy kicsit formálódjanak. Férfiaknak nyilván nagyobb adag kell, ezzel viszont az a probléma, hogy konkrétan mérgező.

A másik probléma, hogy nem kapsz eredetit, tehát kb. fogalmad se lehet róla, hogy mit szedsz.

Az EREDETI stanozol nem a vesét terheli, ennek ellenére többen panaszkodtak véres vizeletre és a hátra kisugárzó vesefájdalomra.... tehát egyértelműen kamu a cucc.....

De mondom, az eredetivel sem érnél sokat.


Koxolás téma:

Minél később kezded el, annál többet tudsz nyerni vele.

1 év, az nem nevezhető edzésmúltnak. Nagy valószínüséggel a gyakorlatokat sem végzed helyesen (edző vagyok, ez tapasztalat) és így még szerencse, hogy nem vagy erősebb, mert egy 100 kiló fölötti fekvenyomásnál szinte biztosan lesérülnél, a lassú ízületi kopás pedig sokkal erősebben jelentkezne (a stanozol amúgy is "kiszárítja" az ízületeket, erősportokban nem használják)

Ha 5-6 év kemény edzés -és tanulás - után elkezdesz egy NORMÁLIS kúrát (addigra fogod tudni mi az) akkor sokkal jobb eredményeket érhetsz el, mintha most 1-2 kiló izomtömegért felborítanád a saját hormonháztartásod (legtöbb szemes cucc = methyltesztoszteron).


Például egy ismerősöm kb. 7-8 évnyi natúr edzés után most nyáron kezdett egy kúrát -én raktam össze neki és nem hamis cuccokból, amik a feketepiacon vannak....

89 kilóról 99-re ment fel, 7-8 % testzsírral (has kockás, tehát majd 10 kiló száraz izom a nyereség 3 hónap alatt, meg némi víz)

Ehhez viszont szakértelem kell és az, hogy előtte már kihozta a fizikumából a maximumot, amit kox nélkül ki lehetett hozni.

2011. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó írtam üzit, kérlek válaszolj
2011. aug. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!