Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legideálisabb...

Melyik lenne a legideálisabb testmozgás/sport nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék állóképességet fejleszteni, alakot formában tartani, izmosítani, és ha tényleg jó lennék benne, akkor kisebb eredményeket elérni. Egyébként hobbi szinten űzném, egy éve hiányzik már a testnevelés órán kívül a mozgás az életemből...

16/L


2011. aug. 22. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, nem vagyok szakértő, de megpróbálok válaszolni. Fogyni is akarsz? Ha igen, akkor biciklizz vagy fuss, sztem növelik az állóképességet és annak is jó, aki fogyni akar. Én vékony vagyok, pár éve elkezdtem futni, de abbahagytam,és elkezdtem biciklizni, ha szünet van, akkor általában minden nap megyek reggel, és rengeteg sok szénhidrátot viszek be,h ne fogyjak, hanem inkább hízzak, vagy tartsam a súlyom, és húzodzkodom is, de én fiú vagyok:) Szóval sztem fuss és/vagy tekerj :)
2011. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Offthewall ***** válasza:

hát ha ezt mind egyszerre, akkor küzdősport :) pl. box.

de konditermi edzést is ajánlanám, body.builder.hu-n vannak női edzéstervek. A futást nőknek nagyon nem ajánlják +-ban, inkább bicikli.

2011. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!