Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért leszek mindig nyűgös a...

Miért leszek mindig nyűgös a mozgástól? Mások jókedvet emlegetnek, de én csak lehangolt és ideges leszek utána.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:43
 1/7 dirtboy ***** válasza:
úgy tűnik nem szereted amit csinálsz és azért
2011. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jártam kondi terembe hónapokig, de soha nem esett jól, biciklizéstől is csak fáradt és lehangolt leszek
2011. aug. 23. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

mit vártál az élettől?

nemedtől függetlenül, én azt mondom a dolgok érzelmi megközelítése eleve nem lehet jó út.

2011. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találtad meg a neked való sportágat. Keress tovább, próbálj ki többféle sportot. Valamelyikben biztos örömödet leled.
2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A térdemmel gondok vannak, tehát ez eléggé lekorlátozza a lehetőségeket. Próbáltam az úszást is, az sem vált be.
2011. aug. 24. 11:45
 6/7 anonim válasza:
Annyira el lehetsz szokva a mozgástól, hogy hirtelen nem is tudja a szervezeted, hova tenni, és nehezen regenerálódik. Gondolom a táplálkozásodon, vitaminbeviteleden is lehetne javítani. Egyél normális kajákat (mozgás előtt és után legyen benne sok szénhidrát, az segít feltölteni az izmokat tápanyaggal), szedj multivitamint (ne gyógyszertárból mert az nagyon drága és kevés benne a vitamin, inkább testépítőboltban keress valami átlagembernek valót), és valami kevésbé megerőltető mozgásformával kezdj, pl. tempós séta, vagy lightos biciklizés, az talán annyira nem erőlteti a térded.
2011. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ambícióhiány, vitaminhiány!
2011. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!