Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tribulus Terrestris szedése...

Tribulus Terrestris szedése jó ötlet tizenévesként?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 181 cm magas 80 kiló. 1,5 hónapja járok konditerembe szedek tömegnövelőt (hypermass5öt) (vélemények erről most nem érdekelnek ha nem használ kipróbálok mást) mellé rendes étkezés természetesen. kitaláltam hogy szedek természetes tesztoszteron szint fokozót hátha picit jobb erőben leszek tőle. megmondom őszintén nem értek annyira hozzá de szerintem nincsenek vagy nagyon minimális káros hatással rendelkezik.


[link]


2011. aug. 24. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy lehetőleg kúra szerű szedésre gondoltam. mielőtt kérdezitek valóban azt a választ várom hogy nyugodtan lehet vele élni nem probléma. de mivel érett gondolkodású vagyok előre is tervezek nagyjából tehát mérlegelem a hatásokat is.
2011. aug. 24. 11:58
 2/6 De Puta Madre ***** válasza:
Felesleges, 17 évesen még így is fullon van a teszto szint. Pénzkidobás lenne.
2011. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 oyeacch ***** válasza:
költsed fehérjére inkább.
2011. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
nincs értelme
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jolvan emberek köszönöm. nem veszek tesztoszteront a fehérjét még meggondolom.
2011. aug. 24. 13:36
 6/6 Offthewall ***** válasza:
1 multivitamint vegyél és ha már 1-2 éve edzel 1 kreatint
2011. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!