Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért nem fejlődik a hasizmom?

Mért nem fejlődik a hasizmom?

Figyelt kérdés
kb fél éve járok kondi heti 2× hasazok és olyan 300 felülést csinálok alkalmanként. Felső testem már tiszta szálkás te a hasam még mindig úgy fél sör has. Valami javaslat?
2011. aug. 25. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Diéta+hasprést javaslok csoda hogy még élsz

a felülés semmire nem jó csoda hogy nem kaptál sérvet vagy hasonló problémáid nem akadtak!Esetleg úszás hasznos lehet főleg a mell erősíti a hasizmot próba szerencse!

2011. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát 70-et nyomok fekve derekam meg folyamat fáj szal ez lehet baj?
2011. aug. 25. 20:50
 3/14 A kérdező kommentje:
hasprés gépen heti 200-at csinálok még több kéne?
2011. aug. 25. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor már kinyírtad félig meddig tanácsolom fastum gél-el kenegesd vagy irány az orvos! Jobb félni mint megijedni egyszer már én is kaptam sérvet vagy hasonlót a deréktáj alsó szakaszába a kondizás valahogy kiugrasztotta! szerencsém volt!
2011. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JZFk1n-qOIE&feature=player_de..

Hamarabb kellett volna kérdezni és akkor nem szenvedtél volna ennyit feleslegesen.

2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hátazást is nagyon oda figyelve csinálom, mindig kenem a derekamat, köszi hogy szóltál mert nem sok kell a sérvhez szerintem
2011. aug. 25. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:
elég a 200 de ugy csináld hogy google a barátod és sokféle edzést csinálj rá és ahogy írtam diéta segít azért kell a különféle edzés mert hozzászokik egy idő után a szervezet és akkor nem várhatol fejlődést!
2011. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én azt javasolnám az úszást de nagyon hátra kiváló szerintem mert nekem elég gyenge és némi változás tapasztalható ha tudol valahogy 2-3 alkalommal elmehetel és mellette kondi! Övet viselj ha gyenge a derekad mindenképp de inkább kerüld a felesleges gyakorlatok! Hát kímélés szempontjából.
2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hipernyújtó ha van a teremben azt ajánlom még!
2011. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát így gyakorlatilag úzszás esélytelen most leszek 4.-es örülük ha kondiba elfogok jutni, haspréset próbálom meg láb emelés hátat meg kímélem
2011. aug. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!