Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kondigépet lehet...

Melyik kondigépet lehet könnyen mozgatni házon belül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kondigépet, de kicsi a szobám viszont csak itt vagyok hajlandó tornázni.

Nyílik egy ajtó egy másik helyiségbe, ott tudnám tárolni a gépet.

Elliptikus trénert szeretnék elsősorban, azt lehet cipelni? Van belőle könnyebb fajta? Vagy esetleg aminek kereke van?


2011. aug. 30. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Először gondold át pontosan mire kell neked a kondigép.Olcsóbb és egyszerűbben hordozható gépek is vannak az elliptikus trénernél,egy leg magic és egy lépcsőző gép együtt is nagyságrendekkel olcsóbb,kisebb helyet foglal és ugyanúgy jó. Szobabicikliből is találhatsz jókat(vaterán nagyon jó áron lehet újszerű állapotban lévőket venni). Ami viszont mindenre jó és a legegyszerűbb az két egykezes súlyzó(lehetőleg cserélhető súlytárcsás). Azzal a zsírégető edzésektől kezdve az izomtömegnövelő edzésekig bármit meg tudsz csinálni.
2011. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szobabicikli és futógép nem jó mert féltem az ízületeimet. Állómunkát végzek és már így is szokott fájogatni a térdem.

Azért lenne jó az elliptikus, mert azzal szépen ellennék a monitor előtt, és közben nézhetnék filmet vagy sorozatot hogy ne legyen unalmas.

Mellette egyébként tornázok fitness dvd-kre, ezt amolyan kiegészítő edzésnek gondoltam.

2011. aug. 30. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már érthetőbb.Sajnos kerekes kiszerelésben még nem láttam,de felhajtható kereket maximum szereltetsz rá a könnyebb szállíthatóság végett.Az izületeiden pedig könnyen segíthetsz némi táplálékkiegészítő használatával.A biotechusa kínálatában van néhány ami jó is és nem is drága. Sokan veszik az arthro guard gold-ot(sajnos a régi arthro guard helyett ez van pedig az jobb volt),de ami nekem bejött az a multi mineral complex. A sok fekvenyomástól meg vállazástól eléggé kivoltak a vállaim,de ez rengeteget segített. Van elég sokféle izületjavítójuk még,de én csak ezeket próbáltam(nem is akarok változtatni,tökéletes a mineral complex).Biotech van majdnem minden bevásárlóközpontban,vagy nézz rá a biotechusa.hu oldalra ha esetleg onnan akarsz rendelni.
2011. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!