Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon 250 tárolása: hűtőbe...

Sustanon 250 tárolása: hűtőbe kell vagy jó lesz szobahőmérsékleten is? Reszelő kell hozzá úgy tudom hogy az eredetinél reszelni kell de ha igen akkor milyen reszelővel?

Figyelt kérdés

a Kúrám teljes mértékben össze van rakva levezetés minden...

Több hónapig terveztem olvastam utána. Mindennel tisztában vagyok kivéve a fenti említetekre nem . 22 G tűt fogok használni vagy inkább használjak mást erre inkább az válaszoljon aki tapasztalatból mondja :)


2011. aug. 30. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hűtőbe tenném a helyedben. Reszelő helyett ráspoly vagy fűrész:D Gondolom egyszerű kis reszelővel, amikkel az ampullákat szokták reszelni.

Nem böktem sustát, de elég sűrű cucc, úgyhogy ne a legvékonyabb tűvel próbálkozz!

2011. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sanyi266 válasza:
Hello!Hütö nem kell,Ráspoly?Minek te...!Lekell törni,Jó tanácsként ne az internetról tanuld el ezeket hanem a haveroktol meg a teremböl!22 g-s tü az fasza nekem is olyan van!
2012. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!