Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetőleg csak hozzáértők!...

Lehetőleg csak hozzáértők! Tömegnövelés, szálkásítás stb?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni! 16 éves vagyok, kb 176 cm és 61 kg. 5. hónapja edzek elég intenzíven ( heti 3-4 edzés ), de nemhogy híztam volna, eddig még csak fogytam. A kaját is próbálom rendesen csinálni mellé, de eddig még csak nagyonpicit látszik az, hogy edzek. Edzés után iszok egy fehérje turmixot ( Cytopro ). Elgondolkoztam azon, hogy valamilyen cuccot vegyek, hogy jobban fejlődjek (itt nem csak a látszatra gondolok, hanem a tömegre és az izomra is). Ti hogyan gondoljátok, érdemes lenne vennem valamit, vagy még ne nyúljak ilyen dolgokhoz, és folytassam ezt a fajta edzést? Elég határozott vagyok a gyúrással kapcsolatban, a jövőben is szeretnék ezzel foglalkozni, hisz édesanyám is versenyszerűen edzett. Lehetőleg csak normális hozzászólást kérnék. Köszönöm.
2011. aug. 30. 11:37
 1/5 bix ***** válasza:

"A kaját is próbálom rendesen csinálni mellé"


a tegnapi kajádat kérlek írd már le...

2011. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

a tanácsom ne nyúlj ilyen szerekhez és ne folytasd amit eddig csináltál mert azért nem fejlődsz mert valamit rosszul csinálsz.

de hogy mit csinálsz rosszul azt a leírtakból nem tudom megmondani.

2011. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csinálod rosszul, csak lehet többet vársz el, mint ami lehetséges. Ha anyukád is csinálta, gondolom akkor segít is az edzésben, ugye? Bár tényleg akkor lehet pontosabban válaszolni, ha kicsit részletezed, hogy milyen edzéseket is csinálsz, milyen súllyal, stb.

"nemhogy híztam volna, eddig még csak fogytam" -> Nem lehetséges, hogy van egy kis felesleges zsír rajtad? Nekem is jelenleg csak csökken a súlyom az edzéstől, de csak a felesleget adom le.

2011. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

utsó: MINDEN A KONYHÁBAN DŐL EL...


ha fogysz pedig tömegelni szeretnél akkor el van sz@rva a kajád. ennyi. tömegelésnél több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, így mindenképp valamennyi zsírt felszedsz az izom mellé...


neked is ugyanaz a bajod mint a kérdezőnek, egyszerűen tömegeléshez nem megfelelő az étkezésetek. neked lehet nem célod, neki viszont igen, és 100% hogy nem visz be elég szénhidrátot.


ha megtenné de túlságosan zsírosodna akkor lehet hogy kevés a fehérje.


de hogy zabál és szálkás marad... nagyon sokan becsülik tömegelésnél a kaját túl, vagdalóznak 3-4000 kcal-al aztán ha leírják akokr kijön hogy 2k-t se ettek meg...


a kaja a végeredmény 70%-a. súlyt emelgetni sokan tudnak, megfelelően étkezni nagyon kevesen...

2011. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oyeacch ***** válasza:
16 évesen, 61 kilósan akarsz koxolni. gratulálok.
2011. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!