Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Képes e az izom vagy a zsír...

Képes e az izom vagy a zsír sűrűbbé válni?

Figyelt kérdés
nyár elején 74/76kg voltam, nyáron odafigyeltem az evésre hogy eleget egyek mellette sportoltam és most vagyok 80-82kg de sem izmosabb sem kövérebb nem lettem. Mi ez?!
2011. aug. 31. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a súlyom nem változott, mindenki azt mondja, hogy fogytam, ebből következően valószínűleg izmosodtam és kevesebb a zsír, de nem érzek belőle semmit. Szerintem te is izmosodtál, csak nem érzed.
2011. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
sűrűsödik a csontszerkezet.am meg az izmok közt meg a belek körül is van elég sok zsír.
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen ez jót jelent, erősödik a szervezet. mondhatjuk úgy is h sűrűbbé válik :) de nem a zsír, hanem ahogy már mondták inkább a csont vagy izom ha egészségesen táplálkozol sport mellett akkor tuti nem a zsír sűrűsödik. szóval jó úton vagy
2011. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb az izom-arányod, de ennek nem kell látszódnia. egyenletesen javult az egész testeden gondolom, így nincsenek naagy izmaid, de az egész erősödött.
2011. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért +8kg és semmi se látszik az nem semmi !
2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 4 kilót fogytam és nem látszódik meg. 74-ről 70-re
2011. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy 4kg, és csak minimálisan látszik.
2011. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!