Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kamaszkori elhízás! Hogyan...

Kamaszkori elhízás! Hogyan fogyjak? HELP!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,163cm,és 46 kg :S Az utóbbi egy hónapban felszedtem 4 kilót,42 kiló voltam :( Rendszeresen járok konditerembe,mit kéne tennem,hogy visszakaphassam a régi súlyomat?Esetleg edzéstervet ha valaki tudna adni,illetve,hogy mit és hogyan egyek!Fontos lenne!Köszönöm:)
2011. szept. 1. 19:19
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
nem vagy túlsúlyos ne pánikolj a semmire,azért mert egyszer 42kiló voltál nem azt jelenti hogy életed végéig 42kilónak kell maradnod. 163cm-hez 46kiló még kicsikét kevés is 50 jobb lenne.
2011. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TOMAtm ***** válasza:

első körben cseréld le a tésztaféléket(kenyér zsömle,kifőtt tészta)zöldségekre(pl paradicsom,párolt zöldség).ez egy jó kezdet.aztán egyél kevesebb zsíros ételt,csipszet sültkrumplit.fogyassz több joghurtot,salátát.este is egyél nyugodtan,sovány túró natur kefir mehet.

edzés: tök midegy csak csinálj valamilyen sportot amit szeretsz is csinálni.ne teppedj el!!

2011. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A 46 még kicsit kevés is, nemhogy túlsúlyos... A 42 kilóról már nem is beszélve...
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
újabb anorexiás... zsíros az lehetsz, elhízott nem. az ideális súlyod meg 50 és 60 kg között van
2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, 1 hónap alatt 4 kg zsír meg csak akkor lehetséges, ha minden héten 9000 kalóriával többet ettél a kelleténél, egyébként szinte mind víz.
2011. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy nem vagyok anorexiás,ha látnál élőben nem így gondolnád:)
2011. szept. 1. 21:08
 7/14 dirtboy ***** válasza:
dobj egy arc nélküli képet úgy valamennyire láthatjuk mi is hogy oszlik el a súlyod
2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az anorexia nem az alakodtól függ, ez fejben dől el. Menj el egy orvoshoz vagy egy pszichológushoz, beszélj a szüleiddel vagy a barátaiddal vagy bárkivel, mert akármilyen menőnek hiszed, ez komoly dolog.
2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Képet bocsi nem küldök :D Amúgy meg tényleg nem vagyok anorexiás...Ebben biztos vagyok:)
2011. szept. 1. 21:51
 10/14 anonim válasza:

Ahhh, így is baromi kevés az a 46 kiló, nehogy fogyj!

Csak formáld az alakod! Váll, has, láb, fenék. Bár így látatlanban nehéz megmondani, h hol izmosodj. De továbbra is egyél normálisan. Lehetőleg a chipsek, cukros üdítők azért ne képezzék minden napi étrendedet. :D

2011. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!