Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok pole dance fitnesst...

Hol tudok pole dance fitnesst tanulni? és mennyiért? Aki nem annyira hajlékony az is mehet ilyenre? én sokáig kosaraztam és kicsit kötöttek az izmaim.

Figyelt kérdés
előre is köszi az infót
2011. szept. 5. 20:37
 1/1 dora.szabo válasza:
egyre tobb iskola van pesten is peldaul, pirner alma dollhouse studioja.ha raguglizol, fel vannak tuntetve az arak.egyebkent nem tudom merre laksz, de az orszagban egyre tobb helyen van.ha jol tudom veszpremen, debrecenben, sot mar nyiregyen is( pont mikor en elkoltozok onnan) ha nem vagy hajlekony nem gaz:)majd leszel:D eleinte nincs nagy szukseged ra, idovel meg ugyis az leszel mert az orat nyujtassal fejezitek be.remelem legalabb egy kicsit tudtam segiteni
2013. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!