Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testformalo tippeket ker egy...

Testformalo tippeket ker egy 17 eves lany?

Figyelt kérdés

Sziasztok:


eloszor is a mereteim: 169/54/17


Testformalast szeretnek vegezni, hatasos gyakorlatokra lennek kivancsi, ami nektek bevallt, ahhoz, hogy elerjem, hogy a testem feszesebb legyen foleg fenek, comb tajekon!


Jovo nyarra akarom csucsformaba hozni magam!


2011. szept. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Fenék, csípő:

[link]


Comb:

[link]

2011. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mennyit kell belőlük megcsinálni/művelet/nap, hogy legyen értelme?
2011. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan gyakorlatokat tudnatok irni, amit itthol is elvegezhetek?
2011. szept. 5. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
1 órán át, pihenéssel 1,5 óra. mellette megfelelően tápláló étrend, és 1-2 nap pihenő minimum az edzésnapok között.
2011. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bogárka, nézd meg figyelmesen a hivatkozott lapokat! Találsz otthon elvégezhető gyakorlatokat is.


Aczél! Én az 1 órát soknak tartom, abba már akár egy teljes testes edzés is belefér.

2011. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Otthon is elvégezhető a hasizomerősítés. Csinálj felüléseket, vagy hanyat fekvésben a nyújtott lábaid emelgesd, ez az alsó hasizmod dolgozza meg. Kerékpározz sokat, combodra és a popsidra is tökéletes. Popsira jó még ha guggolászol, ehhez nem feltétlen szükséges bordásfal, úgy is jó ha az asztalodnál "kapaszkodsz"! Sok sikert! :)
2011. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)
2011. szept. 6. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Achillesz!

nem néztem a videót :D csak edzés? 1 óra alá nem adunk :)

2011. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!