Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Hot Blood nevű étrendkiegész...

A Hot Blood nevű étrendkiegészítő tabletta vagy italba kell keverni?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan kell szedni? mert látom neten hogy lehet rendelni, és tasakokba van.
2009. ápr. 22. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
ha tasakban van akkor szted mi? por amit vízbe kell keverni, de sztem ezt kb 2mp alatt kideríthetted volna akámreik keresővel. Amúgy minek akarsz ilyet szedni? annyi az egész hatása,h van benne koffein, taurin stb ami pörget semmi más. Ha már nem pörögsz magadtól rendesen az edzésen az régen rossz és azon nem segít semmi.
2009. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, ......nagyon okos vagy:-)
2009. ápr. 22. 21:13
 3/10 A kérdező kommentje:
kérdésedre válaszolva..régebben sokat szedtem a nevére nem emlékszek, TASAKBAN lévő pezsgőtabbletta szerű cuccot.tehát nem evidens hogy por ami tasakos
2009. ápr. 22. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
és a pezsgőtabletta az mi? azt nem italba kell keverni?? mi van a kérdésedben? "tabletta vagy italba kell keverni" tasakban lévő pezsgőtablettával mit kell csinálni? azt tilos italba keverni?:D:D
2009. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Por, shakerben össze kell rázni vízzel. Én egyszer sikeresen kipirosítottam vele a konyha falát, mert nem jól tettem rá a tetejét, és lepukkant a kupak. :))

Szerintem nem éri meg a pénzét a HB.

2009. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de te azt irtad hogy ha tasakba van akkor szted mi? por......arra irtam
2009. ápr. 23. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:

20g por/tasak, nekem fél tasak bőven elég edzés előtt.

Kedvet csinál az edzéshez ha fáradt vagy, könnyebben összpontosítassz, könnyebben bedurransz, de semmi egyébre nem jó.

Nekem bevált.

2009. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a legfontosabbat elfelejtitek ami egy versenyző testépítőnél számít: Jó az íze :D:D:D
2009. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek 99%anak nincs szüksége rá...
2009. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem szar az íze de nem is amiatt iszom :D
2009. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!