Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposógép vagy ugrálókötél?...

Taposógép vagy ugrálókötél? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok, ha fogyni és izmosodni szeretnék? Mellette aerobikozom is. Jelenleg ezek a kiinduló adatok: 63 kg, 163 cm. Most csak ugrálókötelem van.
2011. szept. 13. 17:14
 1/6 dirtboy ***** válasza:

fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre.

fogyásra megfelelő étrend mellet alkalmas lehet mindkettő de izmosodásra egyik sem alkalmas.

2011. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok, mivel nem írtam, hogy lány vagyok. Szálkásítani és fogyni szeretnék, tehát nem csupán vékony testalkatot, hanem izmosan vékonyat.
2011. szept. 13. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval megéri beruházni egy taposógépre, vagy az ugrálókötél és az aerobik megfelelő lenne egy ilyen testalkat elérésére? + természetesen a megfelelő táplálkozás mellett

[link]

2011. szept. 13. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább a kötél és az aerobik-ra szavazok.szálkásító diétával.

A kötél az egyik legjobb kalóriaégető és a felsőtestet,vállakat alkart is megdolgozza.

Meg az sem utolsó szempont,hogy egy normális lépcsőző gép 150-200ezer forint a kötél megy egy ezres.

2011. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

nem kellet leírnod hogy lány vagy tudtam hogy az vagy.

amit le írtam lányokra is vonatkozik,lányoknál sincs egyszerre izomépítés és fogyás.

a kettőhöz teljesen más étrend kell.

elérheted ezt a formát ha az alakod hasonló az övéhez.

fogyókúrás diéta kell magas protein bevitel mellet.

ha ez megvan nem kell drága taposógép még olcsóbb sem.

ugrálókötél,biciklizés,futás bőven elég hozzá hogy elérd.

2011. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem költök feleslegesen taposógépre, mert ugrókötelem van. Csak kitartás kell.:)
2011. szept. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!