Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen magasba kell felszereln...

Milyen magasba kell felszerelni a huzodzkodo rudat?

Figyelt kérdés

Olyant szeretnek, amit az ajtofelfak koze lehet szoritani a rud szelen levo csavarokkal.amugy mi a velemenyetek errol a rudrol?nem teszi tonkre az ajtofelfat?

vagy vegyek olyat, amit egyszeruen az raakasztok az ajtofelfara?


2011. szept. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a räakasztós egy kalap f@s...a közbeszorítóssal egyetemben. Fel kell fúrni.

èrtelemszerüen olyan magasra kell tenni, hogy ne verjen fejbe, ha elmész elötte/alatta, illetve hogy legalább lógva hajlitott lábbal ne érjen le a térded

2011. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem fúrd fel rendesen, jó nagy tiplivel ahogy kell! ilyen szorítós és társai megoldásnál véletlen kicsúszik és átrendezed az arcszerkezeted.
2011. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy elfelejtettem mondani, h kozeszoritas mellett, meg van hozza ket biztonsagi"kupak"amig a faba kell becsavarozni, es ezekbe a kupakokba meg jon beleszoritva a rud?Igy biztonsagosabb?
2011. szept. 14. 15:38
 4/4 escrogar ***** válasza:
nekem is ilyen van, megfelel, bár azért a dobozon feltüntetett 120 kg-os súlyhatárt kicsit meredeknek tartom, már 85-90 körül is csúnyán elkezdi feladni...
2011. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!