Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hullahoppozás tényleg...

A hullahoppozás tényleg formálja a derekat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy tudom, hogy formálja, méghozzá nagyon is!Napi 5-10 perc és szép lesz a derekad!Én is akartam csinálni,vettem is egyet, csak kiderült nem tudok hulahoppozni....és nem is sikerült megtanulni:))
2009. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
A hullahopozzás annyira formálja derekat, hogy a 21 században amikor egy lepke elfingja magát Tokioban azt már fél mp mulva tudják New Yorkban, még nem tudja minden nő és nem használja minden nő a hullahoppozást. Mer amúgy ha nem a középkorban élnénk és gyorsan terjedne az információ akkor nem hullahoppozna ám minden nő napi 8 órát egész évben.
2009. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A hullahopp az gyerekjáték és nem edzésforma!

Ki kéne növeszteni az AGY nevű szervet lassacskán...

2009. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

"Napi 5-10 perc és szép lesz a derekad"

És ezt te próbáltad vagy csak hallottad az utcán?

Én még NEM láttam olyat akinek napi 15 perc hullahopp bármilyen változást hozott volna...

2009. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
3 hónapja hullahoppozok napi 20 percet. semmi fogyokura mellé. -10cm!!!!!!!!!!! használ!!!
2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

2009-04-24 19:19 talán neked sem ártana.



hullahoppozással 2 hét alatt napi 5 perces edzéssel 1cm-rel kisebb lessz a derekad. formált. próbáljátok ki.

2010. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem egy nap alatt fog változás történii a de használ.
2010. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Barátnőm 2 hete csinálja naponta 30 percig és már 2 centivel keskenyebb a dereka. Én 3 napja kezdtem el fa hulahoppal, 1. nap 15 percig, 2.nap 20 percig ma meg már 40 percig csináltam, remélem 1 hónap alatt lemegy 2-3 cm.

Amúgy meg nem értem hogy másoknak miért jó lefikázni a többi embert aki csak kíváncsi, nem születhet mindenki igazi zseninek!! :D

2010. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokan mondják, hogy nincs helyi zsírégetés. Pedig van! Igaz nem csak onnan fogy az ember, hanem mindenhonnan, de ahova konkrétan edzel, ott mozog az izom, jobb lesz a vérkeringés, tehát ott jobban ég a zsír. Persze mivel kalóriát is égetsz közben így más testrészről is fogysz, de ahová konkrétan edzel ott jobban! Így a hullahopp karikázás is fogyaszt, mert mozgatja azokat a területeket amik egyébként nehezen megdolgozhatóak. És kardio edzésnek nagyon is megfelel, mert ez is felviszi a pulzus számot ha intenzíven csinálod. Gondolom azért hiszik sokan, hogy nem használ mert nem kapkodsz fél percig levegőért... és pont ez a lényeg, a fogyás, a zsírégetés pont azon a szinten indul be amikor még nem szakadsz meg, és normálisan kapsz levegőt. Az ezzel ellnetétes mozgásformát ERŐSÍTÉSNEK hívják! Úgyhogy használd a hullahoppot, fogyaszt!
2010. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!