Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik csoportos kondizás?

Létezik csoportos kondizás?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy egy valaki mutatja sokaknak mit kell hogyan csinálni. (izomfejlesztő gyakorlatokat)
2011. szept. 17. 13:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:
nem halottam még ilyenről,személyi edzők vannak és akkor ők foglalkoznak veled de hogy egész ember csoportokkal foglalkoznának ilyenről még nem halottam.
2011. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

nem lehet sokan ugyanazt nyomni.


1: a konditermek gépparkja is véges, egy jobb azért fel van szerelve de nem lehet ilyen parkot tömegedzésre és mindenki ugyanazt nyomja alapon fenttartani. még a jobb termekben is esélyes hogy ha hétfőn mellezni akarsz akkor várni kell néha...


2: nem mindenkinek jönnek be ugyanazok a gyakorlatok


3: nem lehet odafigyelni sok emberre hogy szabályosan csinálja e. nem mellesleg testre kell szabni az edzéseke


személyi edző kell az elején ha mindenképp akarod, ha van cimborád aki tolja már régebb óta akkor mellé is be lehet csapódni, de ilyen tömegedzésekről én se hallottam, nem is lenne hatékony

2011. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, és valóban nem lenne hatékony. Személyi edzőhöz érdemes elmenni, van olyan aki kettő emberrel is foglalkozik egyszerre, ha pénzügyileg jól akartok járni, akkor ilyenre mentek.
2011. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Van, de nem árt előtte a gyakorlatokat megtanulni egy külön órán egy edzőtől.

Hot iron -nak hívják, kezdőknek vagy kiegészítő sportnak jó lehet. Teljes testre végzett összetett súlyzós és saját testsúlyos gyakorlatok zenére....

Nem egy nagy durranás :-)))

2011. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!