Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok Béta-ekdiszteron...

Offthewall kérdése:

Tapasztalatok Béta-ekdiszteronról, és turkeszteronról?

Figyelt kérdés
Üdv vasgyúró honfitársaimnak :D Félreértés elkerülése végett ezek növényi "szterolok", a szteroidok igen drága növényi alternatívái. A vélemények megoszlanak a hatás mértékétől függően. Mivel én szigorúan natúrban gondolkodom jelenleg, kíváncsi vagyok hat-e, persze ha nem sajnálom a mennyiséget, mert akkor a következő tömegelésnél adnék neki 1 próbát. Amikkel stackelném, most csak a precíz étrenden, fehérjén, vitargon/egyéb ch-n kívüli részt írom: Taurin, kreatin, jó adag bcaa, glutamin, omega-3, l-karnitin. Ezekre gondoltam. Tegyük fel, hogy megütöttétek a lottó ötöst(én még sajnos nem :D) akkor mit tennétek még emellé? Komoly válaszokat várok. Köszöntem előre is.
2011. szept. 17. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az nagyon szép, rendben van vele minden, a multit nem láttam hogy irtad volna, de gondolom az is megvan. talán még egy edzés elötti energizálót, durrantót tudnék benne elképzelni. és irtad hogy a fehérje megvan, lefekvés elöttre mindenképpen kazeint ajánlanék, arra megéri beruházni.

az ekdiszeteronról pedig annyit, hogy kb egy éve csináltam vele 2hónapos kúrát+kreatin megemeltem a fehérjebevitelt 4g/tskg és ugyan annyit hozott a kúra végére, mint amikor csak kreatin megy. és nem csak nekem nem hatott, mert 5 kollegámmal együtt csináltuk a kúrát és nekik sem hozta azt amit vártunk. ja és peak ekdiszteronját használtam ami 2 hónapra 20ezerbe volt...

szóval meggondolandó az ekdiszteron.

2011. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az is megy mikor mi, ált. hot blood mert az még viszonylag óccsó :D

multivitamin meg monster 100, ahogy illik

2011. szept. 23. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!