Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki volt jobb...

Szerintetek ki volt jobb harcművészetileg? Bruce Lee, vagy Jackie Chan?

Figyelt kérdés
Meg van a magam véleménye, de nem akarom elmondani, nehogy befolyásoljam a válaszotokat. Tudom, elég nehéz őket összehasonlítani, de azért mégis, egy próbát megér :)

2011. szept. 18. 20:34
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
100%
Bruce Lee
2011. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bruce
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés ember.....
2011. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bruce Lee

Ha jól hallottam egy filmben legyőzte Chuck Norrist. Még megrendezni is nehéz lehetett hogy legyőzzék a világ legkeményebb emberét. Jackie Channel szerintem lehetetlen let volna megrendezni.

2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Jackie Chan nem harcművész,hanem profi kaszkadőr,ezért csak Bruce Lee lehet.
2011. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát azért jackie Chan is tud :D

Igen, jól hallottad, A sárkány visszatérben volt, annak i a legvégén. És az valóban nem megrendezett volt, nem is trükkfelvétel. Persze nem törte ki igazából Norris nyakát Bruce :D De lassításnál lehet látni, hogy igazából harcolnak, gondolom valamilyen koreográfia alapján. És a lassításnál is hihetetlen gyorsan mozog Bruce Lee

És igen, szerintem is egyértelműen Bruce Lee a jobb, de ő az életét ennek szentelte, a lehető legmagasabb fokozatot érte el, saját küzdősportot találta ki. Ami engem megfogott, az a hihetetlenül precíz és gyors mozgása volt.

2011. szept. 18. 21:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Chuck Norrist nem győzte le senki sem!!!!

Bruce Lee halott !


:D

2011. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Chuck Norrist nem győzte le senki sem? :D

Bruce Lee halott... igen, de te is az leszel 68 éven belül kb... és amúgy sem ez volt a kérdés...

2011. szept. 19. 15:12
 9/15 lee12 ***** válasza:
azért bruce lee nél is vannak és voltak is jobb harcosok
2011. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen lehet :) ki az?
2011. szept. 19. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!