Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mért van hogy olyan tv...

Az mért van hogy olyan tv adóknak adnak el olyan meccseket vagy bajnokságokat amik alig vannak az emberek 15%-ának az országban?

Figyelt kérdés
különösen az angol premier league-ra gondolok és a bajnokok ligájára
2011. szept. 18. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az közvetítheti aki ki tudja fizetni. Azért eurosportja és sport tv-je nem 15%-nak van,hanem 75%-nak. Minden városinak és majdnem mindenkinek akinek van parabolája.
2011. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csakhogy a premier league és a bl nem a legismertebb sportcsatornákon megy... Pl erről a Pro4 nevű csatornáról sose hallottam, és ezzel nem vagyok egyedül. (a bl-t ők közvetítik)
2011. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pro4 benne van a UPC csomagban, keress rá a csatonára
2011. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad va, most olvasom, hogy a bl miatt a UPC beletette minden csomagba. Én meg ott szidtam őket meccs közben, hogy nem tudom nézni.. Minden nap tanul valami újat az ember, legalább már ezt is tudom:) Köszi!
2011. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!