Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy jó ideje gyúrok, kb fél...

Egy jó ideje gyúrok, kb fél éve rendszeresen. De a bicepszemmel van egy kis probléma szerintem. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Szóval a bicepszem nem egyenes, vagy kiállóan néz ki, hanem egyre fejjebb, egyre bejjebb megy, Mintha az izmom felső része nem fejlődne úgy. Ez miért lehet?

Na képpel is illustrálom, hátha érthetőbb leszek(mind a 2 ábránál a bicepsz a bal vonal: [link]


2011. szept. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arról lehet szó, hogy előrébb tapad a bicepszed. Nem kell semmit kezdeni vele.
2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
mikor behajlítod a könyököd /befeszíted/ be fér az alkarod és a bicepszed közé a mutató ujjad és a középső ujjad /keresztben/???
2011. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha 90%-os szögben van az alkar, felkar, akkor simán, ha több akkor is van hely
2011. szept. 23. 21:02
 4/5 dirtboy ***** válasza:

nem 90fokra gondoltam hanem rendesen behajlítva ahogy beszokták feszíteni a kart,az egy kicsit több mint 90fok.

ha úgyis befér két ujjad akkor nem kéne elnyújtott laposnak lenni a bicepszednek mert az azt jelenti hogy elégé fent tapad a bicepsz hogy jó csúcsos legyen.

ha mégis lapos akkor valószínű az a probléma hogy egész egyszerűen még nincs elég tömege a bicepszednek,majd ha nagyobb lesz majd változik.

2011. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha annyira behajlítom, akkor kb 1-1,2cm hely van. de mintha feljebb nem lenne olyan vastag a bicepszem
2011. szept. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!