Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebay-ről szeretnék kosárlabda...

Ebay-ről szeretnék kosárlabda cipőt rendelni, megéri?

Figyelt kérdés

Van valamilyen plusz költség? ha igen mennyi?

Mennyire megbízható?


2011. szept. 24. 22:51
 1/4 anonim válasza:
plusz a postaköltség, ezért általában jobban megéri, ha mondjuk Németországból rendeled, nem az USAból. szerintem elég megbízható, bár én még nem rendeltem, de több barátomon láttam már onnan ruhákat, órát, stb.
2011. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Teljesen megbízható, én már sokszor rendeltem onnan és mindig meg voltam elégedve vele. Plusz költség nincs (csak a posta de az mindenhonnan van)
2011. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

En agyba-fobe rendeltem az Ebayrol,amig Amcsiban laktam.Volt is Lebronom ujonnan 60 dodoert...

Viszont Magyarorszagra rendelve szerintem annyira megdragitja a postakoltseg,hogy mar nem fogja megerni rendelni.Inkabb nezz europai felhasznalokat.Egyebkent engem egyszer sem vertek at,akinek magas a ratingje (ugy,hogy legalabb par tucat rendelest mar bonyolitott),az altalaban nem kamu.

2011. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én műkorcsolya ruhát rendeltem Kínából és 280 Eurot sporoltam vele. Nézz körül, hogy milyen árak vannak, az árunál ott van a posta, csomagolás stb. (A vám nekem nem volt benne).

Nem mindent éri meg Ebayről rendelni, de vannak olyan dolgok amik olcsobbak és jobbak.

Az, hogy mennyire megbízható azt tudod ellenőrizni az eladó oldalán (keresd ezt: Top rated seller).

Általában Paypal:lal kell fizetni.

2011. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!