Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen oldal vagy videó?

Van ilyen oldal vagy videó?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol megmutatják leírják az önvédelem alapjait.Nem szétverni akarok valakit, csak szeretném tudni, hogy mit is csináljak, ha neadjisten megakarnak ütni/verni.Helyes ütés,rúgás stb... csak az alapok.Ha van jótanács,tapasztalat ide is leírhatjátok.(mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy íratkozz be vhova szb...)
2011. szept. 25. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ha valami pénz nyerős helyen lenne ilyen találatom, mint ahogy a kérdés lényegét tippeltem meg..


http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlYG7Y


ez, illetve a csókának van egy videója, ami alapján ezt összevágták, 11 részben van fenn, ma ezt néztem meg, jó.


a jó tanács amit kértél: kerüld az erőszakot. azért, mert vannak bunyók, amiket nem kell megvívni, mert nem múlik rajta semmi. egy részeg még ha megüt sem történik semmi. tehát nincs komoly fenyegetés, legfeljebb a büszkeségeden eshet csorba. nagy ügy.

a másik, az olyan harcok, amit ha nem vívsz meg, megint csak a büszkeséged esik áldozatul, de ha belemész, akkor megölnek. ez ellen nem fogsz tudni elvekkel felkészülni, videón tanult ütéstechnikákkal, vagy olyan okosságokkal amiket én írok. mert ezek igazi, kegyetlen emberek, akik tudják azokat amiket én mondhatnék neked, és használják is.

a 3. az harc, amit nem kerülhetsz el. ott vagy bebuksz, vagy nem mert te is késharcot gyakorolsz, és ge.ci technikákat ismersz, és nem félsz ölni, vagy ugyan ez puszta kézzel.


ezeket gondold át szerintem, és légy bölcs (és ne esetleg potenciális halott)

2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom Acél neked is bejött ez a videó:).

Kérdező,hiába olvasol róla,gyakorlod magányosan,a stressz helyzetet,a csúcsra felb@szott adrenalint nem tudod szimulálni otthon,egyedül.

És végülis ezen múlik a dolog,nem jössz zavarba,nem fagysz le,nem hátrálsz,hanem cselekszel.

Egyszóval a verekedés nem egy új élethelyzetként csap le rád váratlanul,hanem csak egy dolog amit ismersz és csinálsz.

Ezt pedig csak edzésen tudod elsajátítani és gyakorolni.

2011. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!