Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gyöz (box)? Vlagyimir...

Melyik gyöz (box)? Vlagyimir Klicsko VS David Hayle?

Figyelt kérdés
jun 20. lesz egy elég dühös box mecsük . Szerintetek melyik ökölvivo fog gyözni ? (és mért gondoljátok hogy ö fog ? )
2009. ápr. 27. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Klicsko fog nyerni, tapasztalt, több profi meccse volt. Haye-nek jóval kevesebb meccse van és a nehézsúlyban csak 1 meccset bokszolt, bár elég durván provokálja Klicskót a sajtóban, nagyon meg kéne vernie Klicskót hogy nyerjen.
2009. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen , elégé provokálta . Én is Klicsko-ra gondoltam , viszont David Hayle pedig elégé duzad az önbizalomtol , azt is nyilatkozta hogy elégé ellemezte Klicsko mérközéseit és (idézem ) "Ha nem szerelnek be az állába platinát akkor könyü lesz kiütni " . Szoval elégé duzad az önbizalomtol . Viszont Klicsko szerint " Ez is csak egy nagyszáju gyerek lesz akinek a kesztyümel befogom a száját - Nyilatkozta indulatosan Klicsko "

Szoval nemtudom én Klicskora tennék de elég furcsa hogy ekkora ellenfél ellen ilyen nagy önbizalomal van David Hayle.

2009. ápr. 27. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A válaszoló vagyok, igen igazad van. Tény, nagy önbizalma van, de hát a box-ban ez a show része.Klicskot előző ellenfelei is osztották, aztán általában Klicsko pofonokkal válaszol a ringben. :-)
2009. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja én is klicskonak szurkolok (mivel arra teszek majd :) ) De ugytudom csak 3szor szenvedett vereséget klicsko.
2009. ápr. 27. 19:17
 5/5 yayoy ***** válasza:
Hát szerintem is Klicsko nyerne nem azért mert jobb hanem mert magasabb erősebb ismerjük be Haye cirkálóba való nem ide am szertem ha Klicsek nem lenne ekkora akk verne david mert nagyon technikás de így tuti Klicsek nyerne de szerintem David nem fog merni kiálni csak akkor hogy ha fogja befejezni a karierjét vagy megvárja míg a 2 tesó megöregszik (már most sem fiatalok) és oszt lecsap.
2010. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!