Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, az hogy kreatin...

Mennyire igaz, az hogy kreatinkúrába érdemes 2-3 havonta szünetet tartani, a hozzászokás végett?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:42
 1/10 Gripp ***** válasza:
Nem szokik hozzá a szervezeted. Viszont napi 5 grammnál többet fölösleges fogyasztani, mert a szervezet a fölösleges mennyiséget üríti.
2011. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgytudom feltöltésnél 25-25 g / nap aztán 10 g /nap kb
2011. szept. 29. 19:35
 3/10 dirtboy ***** válasza:

nem értek egyet gripp-el,azok az emberek akik normálisan nagy menyiségben szedték sokall jobban és többet fejlődtek,köztük én is.

a hozzá szokást nem tudom még sosem végeztem kísérleteket ez ügyben,de valószínűnek tartom hogy van benne igazság és nem hülyeségből találták ki.

2011. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dirtboy, te tartasz szünetet?
2011. szept. 29. 19:45
 5/10 dirtboy ***** válasza:
persze hogy tartok már lassan fél éves szünet lesz,nem szokásom keratinozni,nem is tudom mikor fogok legközelebb.
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gripp ***** válasza:
Nem akartam nagyon belemenni, de a lényeg, hogy a bevitt mennyiség ~46%-a kiürül. Nem azt mondom, hogy nem fejlődsz tőle, csak mindenki máshogy reagál a kreatinra. Nekem napi 2x5 gramm kreatin régen hozta a kívánt eredmény. Nem volt töltés, kihagyás, szinten tartás. Minden 2. hónapban használtam. Egy fél éves időszak volt.
2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt mennyi szőlőcukorral keverted? 30-35g elég?
2011. okt. 1. 10:41
 8/10 Gripp ***** válasza:
Én nem ettem hozzá szőlőcukrot. 5gramm kreatin 25 gramm szőlőcukorral elég. Reggeli előtt és edzés előtt.
2011. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendbe köszi. és amúgy fejlődtél tőle látványosan?
2011. okt. 2. 15:01
 10/10 Gripp ***** válasza:
Igen megvolt a fejlődés. + Nagyobb súllyal ment az edzés és nem fáradtam el. A lényeg hogy ne hajtsd magad szét, mert könnyen túledzed magad ilyenkor. Ha meg van a bedurranás, jöhet a következő izomcsoport és gyakorlat.
2011. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!