Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy / milyen mozgással lehet...

Hogy / milyen mozgással lehet a felsőtestet a legjobban kimunkálni?

Figyelt kérdés
A mellkas környékére gondolok. Fekvőtámasz, felülések és milyen gyakorisággal / átlagosan mennyit, milyen rendszerességgel? Esetleg más tevékenységgel is lehet a fentieken kívül? (különféle csoda porokat, stb hanyagolnám). Köszi, 17/F. :D
2011. szept. 30. 20:40
 1/7 anonim válasza:
100%

A mellkasodat fekvenyomással, tárogatással, csigás keresztezéssel, áthúzással és ezek különböző fajtáival tudod erősíteni

am a legtöbb ilyen változat a mellizmod más-más részeit edzi meg, pl. ha fekvenyomsz,akkor az a mellizmod külső részeit fejleszti, de ha nagyon szűken fogod akkor a mellkasod középső része, az izmok belső része fog jobban fejlődni, ha ferde padon nyomod, akkor az a mellkasizmok felső részét edzi.

A felülések meg a hasadat kockásítják, a melkasodhoz semmi közük. Próbálj olyan súlyt kiválasztani, amivel 10et megtudsz csinálni egyszerre, de az utólsó kettő csak épphogy kimegy.

2011. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ja és probálj mindenből legalább egy 5 darab ilyen 10est csinálni, legalábbis én erre esküszöm, mondjuk neméppen vagyok vmi profi. Amugy meg: [link]
2011. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettlebel.
2011. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Homi vagy,lábad nincsen???

Ne csak a felsőtestedet akard kimunkálni,mint a sok díszb*zi.

A gyakorlatokat,és sok más neked hasznos infót meg body.builder.hu-n megtalálod,olvasgass.

A ketlebellt egyébként én is ajánlom,de nem árt hozzá egy jó instruktor;)

Ha saját súllyal akarsz elérni valamit: Pavel: A meztelen harcos.

2011. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cynic ***** válasza:

Fekvenyomás + vállból nyomás kétkezessel (állva!) a legjobb tömegnövelő gyakorlatok szerintem.


de igaza volt az n+1-edik válaszolónak, a lábad se maradjon ki, nem dísznek van!

2011. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vállból nyomás kétkezessel (állva!


ez mit jelent? :/

2011. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cynic ***** válasza:
2011. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!