Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegvesztést hogyan "működik"...

Tömegvesztést hogyan "működik" pontosan?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy az izomzat megtartásához legalább 1g/testsúly kg fehérjét kell bevinni naponta.

Arra lennék kíváncsi igazából, hogy ez milyen gyors folyamat? (pl.: van hogy mikor lebetegszem nincs étvágyam és egy hétig alig eszem vmit utána megy olyan mintha vékonyabb lenne az alkarom. Létezhet hogy egy hét alatt is meglátszik vagy inkább csak amolyan "hipochonder" dolog? :D

Ja és két éve edzek, testsúlyfelesleg meg nincs/minimális.


Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 1. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

tömegvesztés akkor lép fel amikor a szervezeted több tápanyagot éget el mint amire szüksége lenne. amikor beteg vagy és pár napig nincs étvágyad akkor -szerintem- többségében víz jön le rólad illetve kiürülnek a glikogén raktárak.

jó tudni hogy fogyás közben előbb épül le az izomzat mint a zsír... :( szerintem a fogyás eléggé lassú folyamat!

2011. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!