Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volt mostanában valaki a...

Volt mostanában valaki a Curves ingyenes felmérésén? Mit tudsz róla mondani? Árak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 05:09
 1/3 anonim válasza:

Én járok Curvesre, felmérés meg van minden hónapban annak aki jár, úgyhogy voltam mostanában. Szerintem kezdetnek jó ez az edzés, bár én mostanában kezdem úgy érezni, hogy kicsit unalmas, és talán nem elég kemény. Persze csinálhatnám keményebben, csak fura lenne, mert mások nem úgy csinálják.

Az árazása elég furán van kitalálva, azt hiszem a sima havi bérlet 13 ezer, ha pedig veszel tagságit, akkor havi 8900 egy évig, de akkor kötelező egy évig járni.


Ha semmit nem sportolsz (én nem sportoltam semmit) akkor jó, de azért figyelembe véve, hogy idősebb, illetve kövérebb emberek járnak többségében, gondolhatod, hogy nem egy steppaerobik :)

2011. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam megnézem, vagy megpróbálom. A kötelező járást, azt úgy érted, hogy meg van határozva, hogy 1 hónapban mennyit kell ott lenned? Vagy heti bontásban van?
2011. okt. 10. 06:07
 3/3 anonim válasza:
Ja, nem az nincs meghatározva csak fizetned kell :)
2011. okt. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!