Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért nem jellemző, hogy...

Mért nem jellemző, hogy csajok Kettlebell-re járjanak?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és szeretnék menni, remélhetőleg fogok is. De ahogy hallottam alig van néha-néha egy-egy lány, mert azt mondták gyilkos az edzés. (vagy ők puhányak?) Egyébként éppenséggel én sem vagyok a legjobb kondiban.

Szóval ajánlanátok így is, hogy menjek?

Majd ki fogom próbálni és kiderül persze, csak gondoltam itt vannak tapasztalt kettlebellesek...


2011. okt. 5. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
A kettlebell nagyon gyilkos nem az a rubintrékás pics@ rázogatás így nem is népszerű a nők körében. Viszont mindenképp kezdd el megéri egy idő után élvezni fogod a szenvedést.
2011. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem :D
2011. okt. 5. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahová én járok ott van 2 csaj.

Régebben járnak,mint én.

Sőt néha egy 3. csaj tartja az edzést.

Mondjuk az látszik,hogy a kajára nem figyelnek,mert nem látszik rajtuk semmi,de az állóképességük jó,mert végignyomják.

És persze,menjél nyugodtan.

Igazán kiborító edzés meg csak akkor van,ha időzítőre edzünk.

Az a legjobb.

Akkor tényleg az ájulást kell legyűrni.

2011. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

hát most mondjátok meg..? jó a kérdés.

én azt nem vágom, hogy önvédelemre/harcművészetre nem jelentkeznek. hogy lehet úgy kimenni reggel az utcára, hogy valakinek az ideg-izom kapcsolata, mozgáskoordinációja mint egy fakanálé, ütni rúgni áá ne is beszéljük.. egyszerűen kiakasztanak az emberek :D már nem aranyosnak tartom ezt, egyszerűen szerencsétlenkedésnek, amit csinálnak. és akkor rinyálnak hogy nagy a seg.gük..

2011. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. ahol én edzem, ott a kettlebellcsoport tele van csajokkal.
2011. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aczél! a harcművészeteknél én nem tapasztaltam ezt, nálunk olyan 40-60% lehet a megoszlás, azért a srácok javára persze :) viszont a kick-box-ot részben azért hagytam abba, mert egyedül voltam csaj :/
2011. okt. 6. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

nem csak lányokról van szó, kiposztoltam fészen egy edzéslehetőséget, Pesten a legjobb edzések közé lehetne sorolni, mert olyan színvonalat célzunk meg, érdeklődés "ciripp ciripp.." csak pár tücsök :D

olyan marketinghez meg lusták vagyunk, mint ami a kib.aszott kravnak van.

2011. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen...még az a kevés ember is, aki ráveszi magát, hogy sportoljon inkább elmegy 'gyúrni' és szedi a mindenféle turmixot, a csajok, meg ahogy az első kommentelő írta, rubintrékás izékre, meg zumbázni meg ki tudja milyen ökörségekre mennek
2011. okt. 6. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

A nők általában félnek a súlyzós edzéstől, mert azt hiszik eltorzulnak tőle... Pedig ez nem így van!



Az edzés keménységétől nem kell tartani, egyrészt edzőre válogatja, másrészt ha túl kemény csináld kisebb súllyal! Nem az a jó edzés, amitől úgy érzed meghalsz!

2011. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!