Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miket kéne ennem, hogy rendese...

Miket kéne ennem, hogy rendesen fejlődjön az izomzat? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Tálálék kiegészítőt is szedek,hetente háromszor kondizom és nem látok nagy változást illetve lasssan hízok. Miket kéne ennem elsősorban amitől rendesen fejlődne az izom? (Gondolom fehérje)

Valami étrendet aki tud az írjon le megköszönném.

F / 16


2011. okt. 5. 19:06
 1/5 dirtboy ***** válasza:

itt nézhetsz tömegnövelő étrendet

[link]

2011. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

kezdőként és pláne 16 évesen én nem terhelném az agyam kiszámolt étrenddel jobban jársz ha csak zabálsz és sokat.

Ha alapból sovány vagy és a zsíros kaják nem hízlalnak, akkor a csirke-rizstől pláne nem fogsz. Egyél!!!

2011. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Azért az se mindegy, hogy ki mit tart lassú és gyors fejlődésnek...


Biológiai korlátai is vannak a növekedésnek, szóval mennyi az a növekedés ami szerinted lassú?

2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tényleg lassan növök. Általában hirtelen szoktam nőni sokat de rég nem vettem észre,semmi változást. Apum 181 cm anyum pedig 164.
2011. okt. 6. 19:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Bakker ezt nem ide akartam hanem másik kérdéshez..sry -.-
2011. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!