Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Széles mellizom, hogyan? Kép!

Széles mellizom, hogyan? Kép!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem árt hozzá pl a széles mellkas is, de hogyan tudnám elérni, hogy nekem is ilyen szép széles mellizmom legyen? Milyen gyakorlatokat ajánlotok!

A test/zsír-százalékom kb ugyanannyi, mint ennek a srácnak.

üdv


2011. okt. 7. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:

óó és a kép!


[link]

2011. okt. 7. 16:24
 2/9 Fromjezus ***** válasza:
100%
ehhez semmi mas nem kell mint eg kellemes edzes es baromi hosszu dieta. bar ha azt irtad kb te is ilyen lepkefing vagy akkor par fekvotamasz is eleg lesz.
2011. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
te aztán kemény vagy . lepkefing a te jó anyád, hülyegyerek nem vagy te senki, hogy test alapján itélkezz. buta senki.
2011. okt. 7. 17:05
 4/9 dirtboy ***** válasza:

hát ehhez tényleg nem sok kell,ha megnézed elég vékonyka kis mellizma van.erről nem is a gyúrás jut az eszembe hanem inkább a szörfösök a tengerparton.

leginkább test alkat kérdése hogy így nézel e majd ki ugyan ennyi testzsírszázalékkal és fromjézusnak igaza van,ehhez nem kell súlyzó sem elég a fekvőtámasz meg hasonlók.

2011. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fromjezus ***** válasza:
100%

Tudod ez a különbség kettőnk között, hogy én magamból indulok ki, nem az érdekel más hogyan néz ki. Ha valami célt kitűzök azt nem kötöm egy ideálhoz.

6 év testépítő múlt van mögöttem ...nem eredménytelenül

2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rosszul reagáltam (enyhén szólva), ne haragudj, és minden tiszteletem a tied!


Fromjezus-nak!

2012. júl. 23. 21:35
 7/9 anonim válasza:

nem tudom miért fikázzátok a srácot , csak gyúrni szeretne .. ennyi


hogy fekvőtámasszal vagy súlyzóval éred e el ezt a mellkast mindegy .. annyi edzőprogi van fent a hálón mint a szemét ..


beszerzel két dbként 5 kilás kézisúlyzót és mindennap megcsinálod a cirka 30-40 perces gyakorlatokat izzadásig / de ha szekrény akarsz lenni akkor orrvérzésig és napi 2 -3 órát ismétlésekkel és egyre nagyobb súlyokkal.. de itt arányosságokról is szó van és nem csak a mellkasról .. randa fazont ad ha a nagy széles kidolgozott mellkas mellé cingár láb ,sörhas tartozik stb..


és akkor semmit nem beszéltünk a táplálkozásról /fehérje és egyéb természetes holmik beviteléről stb ..


kb most már két éve csinálom , de inkább karbantartásilag és pont az arányosság miatt , mint a csajszik szeméért vagy éppen a nedvesedésük miatt .. azért művelni a testedet azt farokságnak tartom..

nekem így és ennyi időbe tellett , hogy többivel arányos és kidolgozott mellkasom is legyen

nem két hó alatt kell hogy minden nő leboruljon eléd (mert ugyebár nálad erről van szó :))


ha deltoid alkat vagy csinálhatod .. de ha tubus vagy csőváz formád van és genetikusan , akkor felejtsd el ..sosem leszel olyan mint a képen levő bájgúnár .. ebben meg a hozzászólóknak van igazuk / de menedzser v. bankigazgató az vígan lehetsz ..


egyébként fingom nincs mennyi a srác test/zsír %-a , de az enyémet sem tudom .. 172 cm és 72 kila vagyok / 86 kiláról fogytam le ezelőtt cirka 2,5 éve 68 -ra és tartom ezt a súlyt ami most van .. a visszahízás 72 -re már viszont nem zsír

2012. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

/em tudom miért fikázzátok a srácot , csak gyúrni szeretne .. /

én meg azt nem tudom hogy miért hiszed azt hogy én a kérdezőt fikáztam.

a linken lévő csávót esetleg, de nem a kérdezőt.

2012. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tárogatás kézisúlyzóval, vagy szélesfogású fekvőtámasz tudtommal ezek a legmegfelelőbb gyakorlatok. De mellé a hátizmot is edzeni kell!
2012. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!