Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történt Lewis Hamiltonnal?

Mi történt Lewis Hamiltonnal?

Figyelt kérdés
Üstökösként robbant be a Formula 1-be, most viszont mintha bénázna, pedig ezen a hétvégén Button megmutatta, hogy a McLarennel szárazon is lehet győzni.
2011. okt. 10. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi van vele pedig neki drukkolok, szerintem a csapatával lehet valami. De mivel én nem nézem intenzíven a forma1-et így sajnos semmi konkrétumot nem tudok.
2011. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem idén kicsit elszállt az agya.

Sokat ütközik, elszúrja a taktikát.

Most például a létező legrosszabb időpontokban jött ki a boxba, amikor már a vezethetetlenségig elkoptak a gumijai, aztán néz, hogy mennyire hátracsúszik.


Spórolni a dolgokkal nem nagyon tud, például volt egy verseny, amikor szintén nagyon koptak a gumijai, és mikor a főmérnöke rászólt, hogy kicsit vegyen vissza, annyit mondott, hogy nem "tud" lassabban menni. Persze szét is gyilkolta a gumikat.


Az a helyzet, hogy Lajoska csak akkor tud jól menni, ha a kocsi jóval a többi fölött áll. Ha ésszel kell versenyezni, az neki már nem nagyon meg.

2011. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy öngerjesztő folyamatnak tűnik, mivel már előre izgul, hogy nehogy hibázzon, teljesen fel.....a az agyát, idegesen versenyez, és a végén hibázik. Komoly bajok vannak fejben.
2011. okt. 10. 10:25
 4/4 bánomisén ***** válasza:

Szerintem a parádés első éve után elbízta magát, a világbajnoki cím megnyerésekor még inkább, és ez most visszaüt. Elfogyott a kezdeti lendület, most a tehetségére, tudására és tapasztalatára kellene támaszkodnia ahhoz, hogy sikeres legyen, de valamiért nem sikerül. Azon kívül fegyelmezetlen is, nem tartja be azokat az utasításokat, amiket rádión a mérnökétől kap, pedig nem véletlenül mondják neki, amit mondanak. Agresszív lett, erőszakos, ami nem baj, de ő túlzásba viszi.

Annak idején Schumi is "vadember" volt, aztán megszelidült, elkezdte használni az eszét is, és hirtelen nyert hét világbajnokságot.

2011. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!